Житомирщина та Волинь вже отримали нових губернаторів

волинь призначенняВийшли Укази Президента Порошенко:

Призначити МАШКОВСЬКОГО Сергія Олександровича головою Житомирської обласної державної адміністрації.

Призначити ГУНЧИКА Володимира Петровича головою Волинської обласної державної адміністрації.

Сергій Машковський уродженець Волині, 1980 р.н У 2004 році закінчив Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Англійська мова та література», з 2000 по 2006 проживав та працював у містіЛондон. Удосконалював свої мовні навички англійської мови і закінчив університетський курс з управління бізнесом. У 2006 році повернувся до України і з 2006 року проживає у місті Житомирі постійно. У цьому році одружився тут, є сім’я. Зараз працює директором ТОВ «Полісся Моторс Груп», також за сумісництвом ще є директором компанії «Форвард Класік» — це є дилерські центри, які займаються продажем та обслуговуванням автомобілів, також є структурним підрозділом великого холдингу, в який автомобільна група займає декілька дилерських центрів. Туди входять FordRenaultHonda і Hyundai Motor Company. З 2010 року — депутатЖитомирської міської ради, був обраний за списком від «Рідного міста». Є членом бюджетної комісії міської ради.

Володимир Гунчик теж родом з Волині, 1958 р.н.

1983–1995 роки — займав різні посади на Луцькому автомобільному заводі. 18 серпня 1995 року призначений директором Луцького автомобільного заводу. Після перетворення державного підприємства у відкрите акціонерне товариство «Луцький автомобільний завод» з січня 1996 року по вересень 2000 року обіймав посаду голови правління. З вересня 2000 року по вересень 2004 року працював на посаді генерального директора ВАТ «Луцький автомобільний завод».

20 вересня 2004 року — на загальних зборах акціонерів обраний на посаду голови Наглядової ради ВАТ «ЛуАЗ». Після перейменування підприємства є директором ДП «Автоскладальний завод № 1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». У листопаді 2010 року увійшов до складу Луцького міського виконавчого комітету.

На президентських виборах 2014 р. був керівником Волинського обласного виборчого штабу Петра ПорошенкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети