Жителі Будеража постановили зняти державний прапор над місцем проведення “п’яних оргій”

будераж_1 (1)Від ЗС: на останній сесії Здолбунівської райради звучала пропозиція від голови Здолбунівської РДА Олександра Бухала організувати схід села у Будеражі, щоб представники всіх зацікавлених сторін змогли почути одне одного і зрозуміти, як їм після цього жити “правильно”. Будуть запрошені правоохоронці, рибінспекція і т.д – розповідав депутатам Олександр Павлович. На що його колега Юрій Лиморенко зауважив, що нічого з того не вийде, люди лише пересваряться, бо інтереси у опонентів кардинально протилежні. Тому краще зібрати ініціаторів з’ясування стосунків і уповноважених осіб від влади, щоб пройтись конкретно по всіх пунктах, які викликають суперечки, і вже узгоджену позицію донести до громади. Та Юрія Павловича не було почуто. Збори відбулись…Одне із рішень, яке прийняла та частина жителів, що змогла досидіти до кінця зборів гласить про “негайне спущення державного прапора над вагончиком, де відбуваються п’яні оргії”. Це компроміс, це почуті всі сторони, це врегулювання конфлікту? Детальніше у сюжеті колег.

Хочуть відібрати ставок в орендаря. До цього прагне частина жителів села Будераж у Здолбунівському районі. Боротьба людей уже набула комічних форм. Серед рішень, які підтримали на сході села, люди проголосували за те, щоб зняти прапор над місцем, де відбуваються «п’яні оргії». Однак конфлікт навколо водойми орендар пояснює спробами попередника відібрати об’єкт. У ситуації розбиралися кореспонденти “Рівне 1”.

Цей ставок у селі Будераж майже десять років орендує Микола Стасюк. Він розводить рибу, відвів місце для купання і облаштував кілька точок для рибалок. Однак ініціативна група на чолі з директором місцевої школи Володимиром Дмитруком хочуть відібрати в нього водойму. На сходах села активісти звинуватили орендатора, що той не дає ловити селянам рибу, а охорона їх б’є. Прокуратуру області попросили здійснити комплексну перевірку дій підприємця.

Більше трьох годин селяни обговорювали, як діяти. Сперечалися так, що схід села частина людей покинула. Майже 50 осіб проголосували, щоб розірвати договір з орендарем. У запалі навіть підтримали анекдотичну пропозицію керівника ініціативної групи.

Звинувачення у численних порушеннях присутні у залі представники прокуратури та міліції не підтвердили. Не мають зауважень до орендаря і в рибоохороні.

Претензії орендар пояснює бажанням директора відібрати ставок. Адже той сам раніше використовував водойму. А рішення сходу села не визнає, бо з 670 жителів не прийшла навіть чверть.

Рішення частини жителів не вплине на те, щоб відібрати водойму, визнає сільський голова:

Крапку в конфлікті може поставити лише суд чи Рівненська облдержадміністрація, адже вона укладала договір про оренду, а не громада села. Оскільки ставок знаходиться за межами Будеража.

Володимир Миколайчук, Ігор Пастушенко

Від ЗС: Праві жителі, є п’яні оргії, забороняють користуватись ставом, як прописано в законі – доводьте справу до управління екології Рівненської ОДА і нехай розривають договір або через суд за невиконання умов орендарем. Немає цього – не каламутьте воду там, де вона ще є і з рибою до того ж. Вгамуйте емоції.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети