Житель Здовбицької ТГ став переможцем обласного спортивного конкурсу

Юрій Махлюк, вчитель фізкультури з Гільчі, отримав перше місце у конкурсі «Спортивні рекорди. Підтягування на перекладині». Він зробив 17 підтягувань.

Про це повідомляє Спорт для всіх Рівненщини у фейсбуці.

“Свої рекорди цього тижня встановлювали справжні богатирі Рівненщини. Звичайно, перевершити світові показники досить не просто, але встановити свій власний рекорд мали можливість всі учасники, мабуть, з якнайскладнішого конкурсу”, — написали в дописі.

Зазначається, що учасники повинні були надіслати тридцятисекундне відео з підтвердженням власного рекорду у спеціально створену подію на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини», що у фейсбуці. І при підбиванні підсумків, судді враховували дотримання всіх вимог техніки виконання вправи.
До слова, рекорди 2 попередніх років були встановлені Гучком Андрієм (Мізоцька ТГ) та Калюхом Ярославом (Дубровицька ТГ) — 20 підтягувань.
На фото крайній праворуч – Юрій, давній учасник заходів від Спорт для всіх, навіть всеукраїнського рівня як на фото у 2018 році.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети