Журналісти змусили прокуратуру перевірити, хто вирубує «тунель кохання» (ВІДЕО)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA«Тунель кохання» – вирубують. Унікальний природний коридор кілометрової довжини зі сплетеного гілля дерев утворився довкола залізничної колії біля села Клевань. Його називали «зеленою перлиною України», куди звідусіль з’їжджалися закохані.

Власне, туристи і почали кричати «рятуйте», коли побачили довкола колії пеньки. Хто рубає? Хто дав вказівку? Залізничники божаться, що вирубки не проводили, просто чистили територію обабіч колії. Але чи не виявиться, що після чистки тунелю не стане?

Навіть глибокої осені сюди приїздять молодята, адже такого поєднання творіння людини та природи – більше ніде у світі немає.

Тунель сьогодні – це пеньки, галуззя, неприбране сміття. Рівненські залізничники, у підпорядкуванні яких перебуває колія, твердять – страшного нічого не сталося. Прибрали те, що заважало потягам.

Іван Груник, начальник відокремленого підрозділу Рівненська дирекція залізничних перевезень: «Там були залишки старих шпал. Де були зарослі, які вже мішали рухомому складу, який проходить туди, і вагони, от тільки це було почищено. Саму геометрію, оцей габарит, так званий тунель, його ніхто не рухав».

За словами залізничника, вони розуміють цінність тунелю – і навіть збираються здійснити благоустрій території. Керівництво області – залізницю підтримує. Тут кажуть – перетворити тунель кохання на цілком туристичний об`єкт не можуть, однак і руйнувати його не збираються.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської облдержадміністрації: «Там не можна зупинити рух потягів. Відповідно, є техніка безпеки, яка вимагає відповідного ставлення. Але разом з тим і залізничники, і влада, місцева і обласна, свідомі того, що це за об’єкт, що його не можна зруйнувати, пошкодити, він притягає сюди дуже багато туристів».

А от Львівська залізниця, якій підпорядковується Рівненська дирекція залізничних перевезень – від вирубування в «тунелі кохання» – категорично відхрещується.

Юлія Грабова, прес-секретар Львівської залізниці: «Звідки з’явилася інформація, що залізничники проводять вирубування дерев, кущів, я не знаю чого іще – я сказати не можу. Це є неправда. Ніяких робіт у «тунелі кохання» ми не проводили. Все інше – це компетенція місцевої влади, які вони там видавали дозволи».

Місцева влада, до якої апелюють залізничники, теж категорична – жодних дозволів на роботи не видавали.

Галина Лекай, в.о. селищного голови: «Так нічого ж там не робиться взагалі. Ви не знімайте. Ми на це дозвіл не давали».

З огляду на розголос у ЗМІ, обласна прокуратура почала перевірку обсягу та доцільності вирубування дерев у «тунелі кохання».

Антоніна Торбіч, Валерій Мартинюк, 5 каналВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети