Журналісти вивчали ефективні інструменти доступу до інформації

Спільнота громадських журналістів, яка утворилася після проведення проекту “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах” на Рівненщині досі активно діє. Так нещодавно дві учасниці цієї спільноти із Дубровиці та Здолбунова побували на черговому майстер-клас із підвищення власної майстерності. як це відбувалось і які викликало враження читайте у коротенькому відгуці від обох учасниць.тренінг ІРРП

Привіт усім! Це коротенький звіт про тренінг «Ефективні інструменти доступу до інформації та захисту прав журналістів», що відбувся у Києві 18-20 вересня. Трошки про емоції. Тренінг був супер – організація продумана до дрібниць; тренери варті низького укліну і не лише через свої знання та доступний виклад, а і через те, що мали витримку відповідати на всі наші питання – їх було чимало. Також, тренери не відмовляють і в допомозі, з я кою ми досить часто до них звертаємось. Тепер про сам тренінг. За три дні у наші голови вклали законодавчу базу, яка регламентує та захищає нашу роботу у сфері доступу до інформації. Розповіли про те, як боротись із злісними «ненадавачами» інформації.

Частенько, ми журналісти, у своїй роботі втрачаємо грань між оціночними судженнями і «отсєбячиною». Так от, нас вчили, що оціночні судження обов’язково повинні формуватись на фактах, достовірність яких ми, при потребі, можемо довести. Нерідкими бувають випадки, коли влада намагається відмежуватись від ЗМІ закритими засіданнями, або просто правоохоронними органами. Так от, ми на практичних завданнях відпрацювали те, як журналістам діяти в таких випадках і якими законами при цьому апелювати до влади.

 Хочу подякувати тренерам, а також учасникам тренінгу з яким ми зблизились. А особливо, Олі Ферар, яка разом зі мною від нашої ЗЕОНівської «банди» пройшла цей шлях. Спасибі Орлову Миколі, що гуртує нас до купи, так тримати! Слава Україні!!!!

Відгук Олі Ферар можна переглянути на її персональній сторінці.

Група громадських журналістівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети