Журналістів, НГОшників запрошують на тренінг з антикорупційних інструментів

Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта запрошує журналістів, громадських активістів та місцевих депутатів взяти участь у дводенному тренінгу «Антикорупційні інструменти як засоби впливу громадянського суспільства на дотримання прозорості бюджетного процесу».

Організатори та експерти вирішили провести даний тренінг, тому що на регіональному рівні приділяється мало уваги ефективному застосуванню антикорупційних інструментів. Так, на національному рівні є ряд журналістських проектів та громадських організацій, які викривають корупцію на тендерах. Але фокус їхніх розслідувань перебуває у розкритті схем і викритті корупції в органах центральної влади, і значно менше уваги приділяється регіональним аспектам антикорупційної діяльності.

Тренінг відбудеться 19-20 червня в одному з готельних комплексів Рівненської області. Участь у тренінгу безкоштовна, також учасникам оплачується проживання та харчування під час проходження тренінгу. Витрати на переїзд до місця проведення тренінгу не відшкодовуються.

Учасники тренінгу будуть відібрані з числа тих осіб, які надішлють заповнену анкету на участь у заході до 12 червня 2014 року на адресу office@strategico.com.ua.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети