Банкір Ігор Жовтанюк

 

Проект «Аналітичного центру розвитку міста «ЗЕОН»

 «Дізнайся більше про того хто поруч з тобою»

 

Щотижня нове інтервю з тими кого ми щодня бачимо поруч. Хто вони, чим живуть, чим захоплюються, як відпочивають. Це наша відповідь усім телевізійним передачам про «зірок і зірочок, холостяків і холостячок, фермерів і великих братів»

 

Наш герой: :Жовтанюк Ігор

 

 Міні – анкета:

 

Вік – 45 років.

Звідки родом.        Народився в с. Суйми Здолбунівського району.

Марка авто.            ВАЗ «PRIORA»

Марка годинника     « Аtlantic»

Рід занять              Начальник відділення банку «Фінанси та Кредит»

 

 

  1. Скільки років ви у Здолбунові, чим займаєтесь, як ви вважаєте якщо спитати здолбунівчан про вас, як вони охарактеризують вас одним реченням

 Працюю і проживаю в Здолбунові близько 20-ти років. Тобто, практично, з моменту набуття Україною незалежності, коли на зміну партійній номенклатурі приходили нові кадри, погляди яких разом з професійними якостями, були зорієнтовані на націоналну ідею. І мені, тоді ще молодому спеціалістові, запропонували посаду економіста в управлінні сільського господарства, а пізніше начальника управління економіки в Здолбунівській райдержадміністрації. Пам’ятаю важкі часи становлення і державності і економіки. Інфляція знецінювала гроші, вводилися талони, купони,  із бюджетниками розраховувалися як шифером, так і цементом і цеглою. Розпочалася так звана «реформа села» і приватизація державних об’єктів. Лише в 1996,  із введенням власної грошової одиниці гривні, фінансова ситуація дещо покращилася. Але більшість населення і району і міста знає мене, як банківського працівника. Ігор Жовтанюк  – банкір. В цій сфері я вже також пропрацював майже 13 років. І на відміну від попередньої державної служби, де відповідаєш за все (економіку району), і ні за що конкретно, в банку маєш чітко  визначений і регламентований Національним Банком перелік послуг (кредити, депозити, перекази, валютні операції тощо), які ти надаєш і за які відповідаєш. Хоча останнім часом політична нестабільність в країні, економічні кризи негативно вливають і на банківську систему і на клієнтів банку, що не від щасливого життя не мають можливості вчасно погашати кредити. При цьому всьому, вважаю, на мене особисто зла не держать ні клієнти ні боржники. Адже у всіх ситуаціях стараюся іти на зустріч людям, допомогти всіма можливими і дозволеними шляхами. Думаю, саме через таку мою позицію, довіру людей, уже вдруге обраний депутатом до  Здолбунівської районної ради по мажоритарному Півченському округу.

 

  1. Яке ваше хоббі, чим любите займатись у вільний час, які є домашні тварини 

Більшість вихідних проводимо із сім’єю в селі, де доглядаємо батьківську хату. Там і працюємо, там і відпочиваємо. Особливо чудовий відпочинок влітку, коли можна купатися з дітьми на ставку «Мілове», зранку порибалити, зварити уху  чи приготувати шашлик. Люблю «тихе полювання», коли можна пройтися по лісі чи місцевій лісопосадці, позбирати гриби, чорниці, суниці. З дитинства допомагали разом з братом батькам по домашньому господарству і зараз, самі, продовжуємо господарювати: обробляємо картоплю, овочі, доглядаємо невеличкий садок. І дітей хочеться привчити до природи, до розуміння того, звідки ж береться «і хліб і до хліба» і разом з тим відірвати від комп’ютера. Адже в нашій сім’ї всі діти стають «знавцями комп’ютера» з трьох років. Тому хлопці також допомагають нам на важливих сезонних роботах.  Із тварин, завдяки допомозі сусідів, вдається утримувати собаку та домашню птицю (декілька курей).

 Щоденно читаю періодику, Інтернет-новини. На художню літературу, на жаль, час випадає лише у відпустці. Інколи займаюся любительським фото.

 

  1. Які свої життеві досягнення вважаєте найбільшими, чим пишаетесь

 

Найбільше досягнення  в моєму житті це мої діти: сини- Ігор, Микола, Андрій, Назар і дочка Вікторія. Ними і пишаюся, водночас, розуміючи, що доведеться разом з дружиною Світланою докласти ще чимало і моральних і фізичних і фінансових зусиль для їх виховання навчання та підготовки до самостійного  життя. 

Також вважаю важливим своїм досягненням  захист кандидатської дисертації і присвоєння наукового ступеня «Кандидата економічних наук». В свій час я поставив перед собою це завдання і я його виконав, хоча декілька років довелося попрацювати, затратити і час і кошти. Але пишаюся тим, що не купив дисертацію, як це робили  і роблять зараз керівники вищого рівня, а написав сам.  На жаль, це звання при моїй теперішній посаді в матеріальному плані аж ніяк не допомагає. Але на перспективу життя покаже і, можливо ще доведеться і в науці працювати.

 

  1. До чого прагнете у цьому житті, чого хочете досягти

 

Щасливої долі для своїх дітей. Морального і матеріального задоволення від своєї роботи. Щоб ми, Українці, нарешті, зажили не гірше наших західних сусідів і не їздили по Польщах і Петербургах в пошуках заробітків.

 

  1. Як вам здолбунівчани як люди, як спеціалісти, як друзі. Що хотіли би змінити, додати, побажати їм. Кого вважаєте видатними здолбунівчанами.

 

Люди працьовиті. Місто Здолбунів взагалі унікальне, оскільки тут сконцентровані високопрофесійні спеціалісти в дуже багатьох галузях: і цементники, і будівельники, і залізничники, транспортники тощо. Але їхні знання і вміння, через реформи і кризи, вважаю, не є затребувані до кінця.

Вміють Здолбунівчани і культурно відпочивати і займати перші місця на різних рівнях в спортивних змаганнях. Значні досягнення наших важкоатлетів під керівництвом видатного здолбунівчанина, майстра спорту Гордійчука. А побажати всім нам хотів би розуму і мудрості для керівництва нашої держави.

 

  1. Ваше життеве кредо, (лозунг, правило)

Моє правило: Завжди, у всіх ситуаціях залишайся порядною людиною. Роби добро для людей і добро до тебе повернеться.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети