. Жорстоке вбивство ротвейлера на Здолбунівщині зацікавило багато ЗМІ | Здолбунів City

Жорстоке вбивство ротвейлера на Здолбунівщині зацікавило багато ЗМІ

Як і ведеться останнім часом самі гучні, резонансні події, які самі ж здолбунівчани оперативно повідомляють ЗС, стають предметом розголосу та інтересу по всій Україні. Ось і цього разу випадок із тим як двоє здолбунівчан дві години глумились над собакою, яку в наших краях прийнято вважати домашнім улюбленцем і другом, зацікавив не один телеканал.

Подаємо сюжет НТН.

Сюжет Рівне 1.

У гастрономічних смаках ніхто сперечатись не буде проте відверте публічне знущання над будь-якою твариною не має залишатись непокараним.

Із несподіваними труднощами стикнулись і здолбунівські міліціонери. Як передали зразки матеріалу на обстеження на сказ собаки, та от що робити із трупом. Виявляється ближче ніж у Костопільському районі могильника для тварин немає, тож прийшлось їхати аж туди, щоб віддали тіло собаки.

Тепер за знущання з тварини Василеві загрожують штраф або шестимісячний арешт.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Микола Погонський

  Як там було у адвокаті диявола
  Филипп Маэз убил козла.
  Он убил козла.
  Он сделал это у себя дома…
  …способом, соответствующим
  его религиозным убеждениям.
  Мистер Мэрто возмущён этим.
  Конечно, этот религиозный обряд
  соблюдается далеко не всеми.
  Он не так широко распространён…
  …как, например, обрезание.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама