. ЗЕОНу – 15 років! | Здолбунів City

ЗЕОНу – 15 років!

Аналітичному центру розвитку міста “ЗЕОН” сьогодні виповнюється 15 років! До дня народження ЗС підготували спецвипуск, де можна переглянути основні проекти реалізовані за попередній рік та прочитати про плани на майбутнє. Цікавими є також відгуки і спогади про знайомство із ЗЕОНом, розміщені у друкованому номері ЗС. Фінальним дійством святкового місяця для ЗЕОНу, буде  шоу краси та грації Міс Здолбунів – 2017!

Подивитися спецвипуск:ЗС_ЗЕОН15 років

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голос (а, ів), середній бал: 4,29 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Здолбунівсіті

  Відгуки ще надходять. Надзвичайно щирий відгук від Руслани Стасюк, людини, яка асоціюється із великими успішними проектами Рівненщини і України (Волинський ресурсний центр, проект Пульс, КВУ): 1. Як і коли ваші дороги із ЗЕОНом перетнулися
  Дуже довго намагалась пригадати коли ж я познайомилась з ЗЕОНом. Таке враження, що знаю людей з цієї організації все життя. Найімовірніше, що це був 2006 рік. Волинський ресурсний центр тоді розробляв стратегію розвитку міста Здолбунова і Микола Орлов приймав активну участь в цьому процесі. Принаймні в документах Волинського ресурсного центру перша письмова згадка про керівника ЗЕОНу датується саме цим роком )))
  2. Якими 5 словами можете описати свої враження, емоції від ЗЕОНу Це буде 5 речень.. Надійність. Всі заходи, проекти які реалізовували спільно завжди проходили успішно. Домовитись про спільну діяльність можна по швидко, без зайвих процедур і бути впевненою що все буде добре і жодних проблем і труднощів не виникне.
  Креативність. Діяльність організації не є одноманітною і шаблонною, завжди ж якась «родзинка», несподіваний «мікс». І тому співпрацювати і бути на заходах ЗЕОНу завжди цікаво.
  Небайдужість. Представникам ЗЕОНу не байдуже в якому місті, країні, суспільстві вони будуть жити. Якщо можуть то самі вирішують проблему не чекаючи поки хтось інший це зробить. Ці люди не бояться відверто говорити/писати/критикувати якщо бачать, що щось робиться неправильно або не робиться зовсім. І жодних регалій, чинів, посад ЗЕОНівці не бояться. Не бояться когось образити або що їм створять якісь труднощі, вони просто про це не думають ( це моя особиста думка) Тому і ще одне враження Сміливість. Команда ЗЕОНу сміливо втілює в життя нові проекти та ідеї, підтримує інші сучасні ініціативи.
  Професійна команда. І цим все сказано :)))

  3. Ваші побажання ЗЕОНу.
  Бажаю організації втілення найкреативніших проектів і задумів, успішної діяльності в сфері розвитку громад та України.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама