ЗЕОНівця запросили до Швейцарії

бондарчук на ІПО (1)Черговий ЗЕОНівець, здолбунівчанин Анатолій Бондарчук, отримав приємну звістку про те, що незабаром його чекає подорож-стажування до європейської країни. На Анатолія чекає Швейцарія, у якій минулого року побувала інша ЗЕОНівка Анастасія Загайна. Підсумком стажування Насті стала книга про досвід міст США і Швейцарії у співавторстві із Миколою Орловим.

Як потрапити до Швейцарії розповідає сам Анатолій:

Я є учасником проекту Майстерня європейської політики-3, який реалізовується Інститутом політичної освіти та фінансової підтримки Фонду Конрада Аденауера. Метою проекту є створення проєвропейської мережі з числа нової хвилі перспективних політичних діячів та активістів, яка впливатиме на місцеву, регіональну та державну політику через сприяння європейській інтеграції та генерування синергії зусиль українських учасників та європейської спільноти.бондарчук на ІПО (3)

Проект складається з 4 етапів (навчальні семінари), три з них відбуваються в Україні, а на четвертому учасники Майстерні мають можливість відвідати з ознайомчим візитом декілька країн Європи. Головна мета поїздки побачити, як «у них», і співставити, як «у нас», щоб потім ми своїми зусиллями в Україні зробили «у нас» так, як «у них».

На першому етапі Майстерні ми мали зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіаном Шьоненбергером. У підсумку він запросив нас відвідати Швейцарію. У цій європейській країні ми зустрічатимемося з політиками національного та локального рівнів, громадськими активістами. Говоритимемо про особливості політичної та партійної системи цієї країни, вивчатимемо дворівневу систему місцевого самоврядування, що особливо актуально у переддень процесів децентралізації в Україні..бондарчук на ІПО (2)

Ось ці щасливчики стали найкращими і вирушають до ШвейцаріїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети