ЗЕОНівці продовжують участь у річному проекті з розвитку спроможності НГО

загайна в Ірпыні

Настя Загайна праворуч

Члени ГО «АЦРМ «ЗЕОН» вже вдруге беруть участь у заходах в рамках міжнародного проекту «Зміцнення потенціалу недержавних структур для підтримки реформ та підвищення підзвітності державного сектору». Проект поширюється на країни Східного Партнерства, а саме Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову та Україну. В Україні він реалізується за участі ICАР «Єднання», за підтримки Фонду розвитку громадянського суспільства, який фінансується Європейським Союзом. Цього разу ЗЕОН на Київщині представляла координатор напрямку місцевого самоврядування та державного управління Анастасія Загайна.

1-3 червня відбулася друга зустріч в рамках першого модулю проекту у м. Ірпінь (Київська область). Тематикою другого тренінгу було «Розвиток технічних та організаційних аспектів діяльності громадських організацій». Зокрема, увагу було приділено наступним темам:
1. Типи донорів, особливості роботи з різними донорами. Розбудова відносин із донорами.
2. Належне врядування в організації та його вплив на проектну діяльність.
3. Партнерство та формування проектних консорціумів.
4. Розробка стратегій реалізації проекту. Логічна матриця. Індикатори досягнення та джерела верифікації.

Учасники другого тренінгу мали можливість не лише отримати практичні поради щодо організації роботи громадської організації із потенційними донорами та ознайомитися із процесом підготовки логічної матриці проекту, але і у практиці використати отримані знання та вміння. Зокрема, практична частина тренінгу стосувалася розробки логічних матриць власних проектів, аналізу ефективності громадських організацій, які представляли учасники, а також робота у групах над досягненням спільних цілей у ігровій формі.

шейгусТрьохденний тренінги був досить насиченим та доповнив розуміння того, що потрібно робити задля успішної діяльності громадських організацій та реалізації проектів. Усі учасники зазначили високий рівень проведення тренінгу, а також подякували організаторам за нові ідеї та натхнення до подальшого розвитку та вдосконалення власної діяльності.

Виконавчий директор ІСАР «Єднання», координатор проекту в Україні, а також один із тренерів Володимир Шейгус (на фото доповідає) відзначив, що проект є чудовою можливістю для учасників отримати нові навички та знання, знайти нових партнерів та однодумців, утворити консорціуми задля спільної реалізації проектів, а також  брати активну участь у формуванні ефективного діалогу з органами влади, делегаціями та експертами ЄС.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети