ЗЕОНівка А.Загайна проходить навчання у школі місцевих рад

12Активна молодь Асоціації учасників програми «Молодь змінить Україну» Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина отримала нову унікальну можливість пройти навчання в рамках проекту «Школа депутатів місцевих рад». Проект реалізовується власне Благодійним фондом Б. Гаврилишина разом з Інститутом політичної освіти. Проект став першим серйозним заходом в межах Асоціації.

 Проектом передбачені 4 тематичні модулі практичних та теоретичних занять по 2 дні кожен з модулів (один модуль відбувається раз на два тижні). Відкриття школи відбулося 19 вересня у приміщенні Міжнародного Інститут Менеджменту у Києві.

 Під час навчання учасники програми мають можливість послухати лекції провідних експертів та політиків у сфері місцевого самоврядування та державного управління, а також лідерів різноманітних організацій, які є активними у цій сфері. Окрім цього заплановані зустрічі з діючими депутатами місцевих рад та Верховної Ради, представниками міжнародних фондів тощо.

 Метою проекту «Школа депутатів місцевих рад» є надання активні молоді, яка відвідала провідні розвинені країни Європи не лише знання, але і практичні інструменти для того, щоб бути депутатом «нового покоління».

 19-20 вересня відбулося відкриття Школи і був проведений перший дводенний навчальний модуль, який зібрав 40 учасників (із заявлених 44-х). Натхненним вступним словом привітав усіх Богдан Гаврилишин, зробивши акцент на важливості командного духу. Також, під час першого модулю, перед учасниками виступили експерти та практики з питань місцевого самоврядування. Зокрема: Юрій Ганущак (експерт з бюджетних відносин), Андрій Осіпов (експерт Інституту Політичної Освіти, депутат Луцької міськради), Руслан Годований (заступник Голови Житомирської облради, експерт Інституту Політичної Освіти) та Андрій Длігач (провідний експерт Української асоціації маркетинга, викладач МІМ-Київ, співініціатор руху «Нова Країна»). 11

За підсумками першого модуля учасники отримали завдання – протягом двох тижнів провести самостійне опитування населення свого мікрорайону (виборчого округу) з метою дізнатися про місцеву проблематику та представити результати опитування під час другого модулю.

 Учасником Школи стала і Анастасія Загайна, член ГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», керівник напрямку  та віднедавна менеджер з питань регіонального розвитку у Інституті міста Львів. Попередньо, Анастасія брала участь у проекті «Студенти для органів місцевого самоврядування» та у проекті «Молодь змінить Україну» Благодійного фонду Б. Гаврилишина. В рамках останнього проекту Настя разом з ще 5 учасниками з різних регіонів України відвідала Швейцарію де вивчала досвід децентралізації влади, економічного розвитку, системи органів місцевого самоврядування тощо.

 – Школа депутатів місцевих рад – це чудовий проект, який дозволяє краще зрозуміти систему самоврядування у нашій країні, та, одночасно, провести паралелі із ефективними системами управління у інших європейських державах. Окрім того, це хороша нагода розширити коло знайомств, що дозволить досягти однієї із цілей проекту – сформувати у різних регіонах команди активних молодих людей, які разом будуть іти на місцеві вибори у 2015 році, – коментує Анастасія. – Також сама атмосфера навчань досить потужно мотивує все ж йти на місцеві вибори, створювати власну команду та розпочати процес зміни системи принципів місцевого самоврядування починаючи на локальному рівні. Я сподіваюсь, що отримані знання та досвід допоможуть мені досягти цієї мети. А також у процесі формування мене як молодого та прогресивного політика, я зможу принести користь своїй громаді та суспільству у цілому.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети