ЗЕОН запрошує на тренінг

бюджет11-12 вересня в місті Здолбунів відбудеться тренінг «Що таке бюджет міста і чому він має бути прозорим». До участі в заході запрошуються діючі депутати та потенційні кандидати до Здолбунівської міської ради та потенційні кандидати на посаду міського голови Здолбунова.
Під час Тренінгу будуть розглянути такі питання:
• Бюджетний процес в Україні на місцевому рівні.
• Особливості програмно-цільового методe складання бюджетів.
• Як зробити процес підготовки місцевих бюджетів відкритим.
• Як залучити громаду міста до процесу планування бюджету.
• Як провести консультації з громадою щодо проекту бюджету та міських програм розвитку.
• Етапи розробки прозорого, справедливого бюджету.
• Що таке Бюджетний регламент та які переваги його прийняття.
• Візуалізація бюджету: як і для чого.

Для участі в тренінгу необхідно до 10 вересня, надіслати лист на е-пошту seon.zdolbuniv@gmail.coм. У темі листи потрібно зазначити «Тренінг». В тексті повідомлення потрібно зазначити своє Прізвище та Ім’я, а також назву політичної сили, яку ви представляєте. Повідомити про бажання прийняти участь у тренінгу можна за телефоном 096 91 87 408.
Відбір здійснюється по мірі надходження анкет.
Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники та учасниці заходу забезпечуються харчуванням, каво-перервами та роздатковими матеріалами.
Захід відбудеться в рамках проекту «Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан», який реалізується Аналітичним центром розвитку міста «ЗЕОН» в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України», Фундації «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.
За докладнішою інформацією звертайтесь:
Анатолій Бондарчук, координатор проекту
тел.: +38 096 918 74 08,
E–mail: tolyabondarchuk@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети