ЗЕОН виграв грант на продовження проекту “Час вживати воду”

Успішно реалізований минулого року Аналітичним центром розвитку міста «ЗЕОН» у співпраці із Здолбнівською міською радою проєкт «Час вживати воду» отримав продовження й у 2023-му!

Нещодавно ГО отримала підтвердження про виграний грант на реалізацію «Час вживати воду 2.0»💦

Тема води отримає розвиток в поєднанні зі знаннями про запобігання неінфекційним захворюванням та фізичною активністю. Також розшириться локальна географія проєкту, до активностей в місті додаються заходи й в закладах освіти старостинських округів. Буде цікаво та пізнавально.

🗓️Тривалість проєкту: 5 місяців.

🖇️важливо : проєкт «Час вживати воду 2.0» реалізується за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети