ЗЕОН виграв черговий грант і продовжує розтлумачувати бюджетну політику

банер Доступно про бюджетиУкраїнський медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  наприкінці минулого року запрошував до подання пропозицій на отримання  грантів громадські організації, які ставлять собі за мету поліпшення медіа сектору в Україні.

ЗЕОН подався на позицію: Інформування громадськості про хід реформ. Регіональні комунікаційні кампанії/ініціативи щодо підвищення обізнаності громадян про місцеві бюджети,  державні закупівлі, децентралізацію, боротьбу з корупцією, реформи у сфері енергетики, податкової системи та конституційну реформу.

Проект було підтримано і відтепер ще 20 учасників отримають більше знань та можливостей в царині економіки та бюджету. Зокрема буде проведено два тренінги на загальну тематику  доступності інформації про бюджет. Благо ЗЕОНу є що розповідати, адже завдяки попередній річній кампанії, яка ще триває було зібрано непоганий досвід і активізації громадян, і візуалізації бюджетного процесу. Учасники проекту зможуть проаналізувати програми, бюджети своїх міст та підготувати інформаційні матеріали, які будуть розміщені в ЗМІ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети