«ЗЕОН» став переможцем конкурсу міні-грантів

21-24 травня в Одесі на черговій, вже третій зустріч громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» були оголошені результати конкурсу міні-грантів. До числа 15 переможців також потрапив «ЗЕОН», який у партнерстві із «Здолбунів CITY» реалізовуватимуть проект з моніторингу за формуванням та використанням місцевого бюджету.

Сікора

Під час зустрічі, експерти Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора та Леся Шевченко презентували методологію Індексу прозорості та доброчесності місцевих бюджетів. Об’єктом дослідження буде 15 місцевих рад, зокрема, Здолбунівська міська рада.

Окрім цього, учасники партнерства приєдналися до святкування Дня Вишиванки і провели флешмоб «тренінг у вишиванках».

Одеса

Метою проекту, який реалізовуватиме Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» буде розробка та прийняття Здолбунівською міською радою прозорого і зрозумілого бюджету міста на 2016 рік з врахування думки громадськості.

Серед завдань проекту: Розробити рекомендації для Здолбунівської міської ради щодо розробки та прийняття, коригування та контролю використання прозорого, зрозумілого бюджету міста; проведення інформаційної та адвокасі кампанії щодо необхідності прийняття Здолбунівською міською радою прозорого та зрозумілого бюджету; Проведення в громаді мобілізаційно-просвітницької кампанії «За прозорий місцевий бюджет!».

Серед заходів, які плануються в рамках проекту: навчання діючих депутатів та ймовірних кандидатів в депутати до Здолбунівської міської ради навичкам прозорого, відповідального формування бюджету міста та його використання та підготовки пам’ятки майбутньому депутату «Етапи розробки прозорого, справедливого бюджету».

Довідково:
Зустріч відбувалася в рамках проекту “Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети”, який здійснюється Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України” в партнерстві з Фундацією “Відкрите суспільство” за підтримки Посольства Фінляндії та Європейського Союзу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети