ЗЕОН розкаже, які і де адміністративні послуги можна отримати в Здолбунівському районі

3 березня о 12.00 в конференц-залі Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва (м. Здолбунів, вул. Княгині Ольги, 34) відбудеться прес-конференція, під час якого буде презентовано результати дослідження про те, які суб’єкти надають та які адміністративні послуги можна отримати в Здолбунівському районі. Окрім того, буде названо перелік організацій, де в районі можна безкоштовно отримати сервіс доступу до електронних та адміністративних послуг.

Під час заходу будуть також озвучені рекомендації органам місцевого самоврядування, які є потенційними центрами об’єднаних громад Здолбунівського району щодо підвищення рівня електронного урядування та електронної демократії.

Участь у заході візьмуть участь:

Анатолій Бондарчук – керівник проекту, Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Алла Чайковська – приватний нотаріус.

Інна Миронюк – директор Здолбунівської ЦСПШБ

Прес-конференція відбудеться в рамках реалізації проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який здійснює Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Реалізація цього проекту стала можливою у результаті перемоги у конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», що проводився у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Cоюзу та адмініструється РОГО «Комітет виборців України».

За докладнішою інформацією звертайтесь:

Анатолій Бондарчук, координатор проекту

тел.: +38 096 918 74 08 E–mail: 

tolyabondarchuk@gmail.com Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети