ЗЕОН реалізує в Здолбунові новий моніторинговий проект

прес адмінпослуги (1)19 листопада у м. Здолбунові відбулася прес-конференція, яка переросла у обговорення “за круглим столом” під час якої було оголошено про початок нового проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який реалізовує «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».
Проект спрямований на підвищення рівня електронної демократії та якості надання адміністративних послуг у Здолбунівському районі. У ході реалізації проекту буде проведено моніторинг якості надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг (ЦНАП), дозвільним центром (нині він вже у складі ЦНАП) та реєстраційною службою у Здолбунівському районі.

Проведено буде дослідження використання елементів електронного урядування та електронної демократії в роботі місцевих органів самоврядування Здолбунівського району, які є потенційними центрами об’єднаних територіальних громад. Зокрема, мова йде про Здолбунівську міську ради, Мізоцьку селищну, а також Здовбицьку та Ступнівську сільські ради. Проектом також передбачено проведення інформаційно-просвітницької кампанії, яка матиме назву «Доступні адміністративні послуги на Здолбунівщині».

Методами та інструментами збору інформації слугуватимуть моніторинг веб-сайтів органів та установ, що надають адміністративні послуги та сайтів органів місцевого самоврядування, аналіз місцевих нормативно-правових актів, моніторингові візити в муніципальні установи, подання запитів на інформацію, проведення опитувань працівників суб’єктів надання послуг (ЦНАП та реєстраційна служба) та їх клієнтів.прес адмінпослуги (2)

Результатом реалізації проекту стане підготовка та публікація аналітичного звіту щодо якості надання адміністративних послуг, а також звіту щодо можливостей впровадження елементів електронного урядування в органах місцевого самоврядування Здолбунівського району, які в перспективі можуть стати центрами об’єднаних громад. Також у рамках проекту планується створити перелік організацій, де безкоштовно можна отримати сервіс доступ до інформації про адміністративні послуги, які надаються в нашому районі та виготовити відеоролик про адміністративні послуги та де їх можна отримати” – прокоментував керівник проекту Анатолій Бондарчук.
На заході також були присутні завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації Муляр Світлана та начальник Здолбунівського районного управління юстиції Орлова Наталія. Як зазначила Світлана Муляр, що ЦНАП у Здолбунові почав працювати з листопада 2012 року. На протязі 2015 року в Центрі було надано 6000 послуг. З переліком послуг які можна отримати В ЦНАПі можна ознайомитись на сайті Здолбунівської районної адміністрації в розділі “адміністративні послуги“. Графік роботи центру понеділок – четвер з 9-00 години до 18-15 години; п’ятниця з 9.00 до 17.00 за адресою м. Здолбунів , вул. Незалежності, 36.
Наталія Орлова проінформувала, що управління юстиції надає послуги пов”язані з реєстрацією речових прав на нерухоме майно, які можна отримати в одноіменному відділі за адресою м.Здолбунів вул. Пушкіна 44. Банер здолб бюджет_1
Директор Спасівської публічної бібліотеки Галина Кушнірук зазначила, що мешканці її села прийшовши в бібліотеку можуть попрацювати в інтернеті безкоштовно, зокрема, замовити білети на потяг, певну техніку та товари з інтернет магазинів, зареєструватися на ЗНО та знайти необхідну інформацію. Також кожен бажаючий може зареєструвати електронну пошту і при необхідності замовляти документи та довідки не витрачаючи зайвий раз кошти та час на дорогу в районний центр.

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За докладнішою інформацією звертайтесь:
Анатолій Бондарчук, координатор проекту
тел.: +38 096 918 74 08 E–mail: 
tolyabondarchuk@gmail.com Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети