ЗЕОН приймав колег зі сходу країни

1 квітня активісти громадських організацій Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Кіровоградської областей завітали в гості до Аналітичного центру розвитку міста ЗЕОН. Ініціативні люди із Авдіївки, Підгороднього, Бахмутки, Олександрії цікавилися, як співпрацюють на Здолбунівщині громадські організації із органами влади.
За півдня перебування в місті вдалось відвідати і поспілкуватись із керівниками районної влади.

стажери в Здолбунові (3)

Поспілкуватися із начальником Здолбунівського РВ міліції Олександром Панасюком, відвідали Будинок культури цементників, де ЗЕОНівка, помічник директора БКЦ, Катерина Кондратюк розповіла про друге дихання цього закладу, провела екскурсію у музеї ПАТ “Волинь-Цемент”.стажери в Здолбунові (5)

Несподіванкою стала приготована програма у Районному будинку культури. Мало хто думав про те, що годину часу із таким захватом гості будуть …розписувати писанки під супровід цікавих розповідей працівників БК. Багато у кого вони вийшли як для першого разу дуже не погані, а сама акція районного відділу культури і туризму щодо майстер-класів з писанкарства одразу стала міжрегіональною :)стажери в Здолбунові (6) стажери в Здолбунові (7) стажери в Здолбунові (8) стажери в Здолбунові (10) стажери в Здолбунові (15) стажери в Здолбунові (14) стажери в Здолбунові (12)

Ну і на завершення – смачна вечеря й інтелектуальні розваги від Ігрового інтелектуального клубу ЗЕОНа, які організувала Ірина Мокрик для колег з іншої частини країни. Ми таки дочекалися підсвітки БКЦ і під різнокольорові враження від нашого міста і життя в ньому попрощалися із новими і старими друзями!стажери в Здолбунові (19) стажери в Здолбунові (13)

ЗЕОН дякує всім, хто знайшов час зустрітися із нами, а також Волинському ресурсному центру, який зробив можливим цей візит.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети