ЗЕОН приймає участь у річній міжнародній програмі

irpin_25 (6)За підтримки Фонду розвитку громадянського суспільства в країнах Східного партнерства, фінансованого ЄС, з 13 до 15 травня у м. Ірпінь триває перший навчальний модуль програми з посилення спроможностей українських ОГС.

Ця програма реалізовується проектом «Зміцнення потенціалу недержавних структур для підтримки реформ та підвищення підзвітності державного сектору» (ІСАР «Єднання» є членом Консорціуму, який виконує даний проект в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні).irpin_22

До участі в програмі на конкурсній основі були відібрані 22 представники українських благодійних та громадських організацій. Серед них і одне місце для НГО “Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН”. Повний навчальний курс буде включати 3 навчальні модулі по 2 триденні тренінги кожний, а також багато додаткових заходів, зустрічей. Перший модуль присвячено питанням організаційного розвитку, cтратегічного планування, залучення та управління ресурсами. Участь в цьому модулі від ЗЕОНу приймає голова ради Микола Орлов.

Ось що він передає із  Київщини:

Атмосфера просто чудова. Умови проведення за європейськими стандартами в т.числі і побутові. Теми першого модуля цікаві і важливі. І хоча перша частина, що стосувалась стратегічного управління мені у більшості своїй відома на професійному рівні проте цікаво було послухати цю тему в інтерпретації тренера-психолога. А вправи її помічниці Марії для багатьох ще будуть згадуватись як “злам мозку”.

Фото ІСАР Єднання та Миколи Орлова

irpin_1 (1) irpin_1 (4) irpin_1 (6) irpin_2 (5) irpin_3 (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети