ЗЕОН проводить Квест до дня молоді

квестДрузі, сьогодні завершилась підготовку квесту, що відбудеться в неділю 28 червня. Всі коди нанесені, питання придумані, карти підготовлені. Ну і звичайно призи, вони вже чекають своїх нових власників.

Цього разу нас підтримали:
Lunch Cafe CENTER
Багатозальний кінотеатр “МУЛЬТИПЛЕКС” у кіноцентрі “Ера”
Лунапарк, що розмітистився в гідропарку
Магазин Кактус
Магазин Абетка
Platinum Bank
People net

!!!!!!!ВАЖЛИВО!!!!!!!!!ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!!!!!!
В неділю квест розпочнеться о 18-00, в гідропарку, уважно слухайте ведучих, з собою повинні мати телефон (планшет) з можливістю виходу у мережу інтернет, адже питання Ви отримуватимете в інтернеті. Також має бути камера для фото та відеозйомки (може бути на тому ж телефоні чи планшеті), бо будуть завдання де ви не обійдетесь без камери. Обов’язково мати гарний настрій, зручне взуття, позитивну команду з 3-5 чоловік віком від 14 років. По можливості зареєструйте команду написавши Мокрику Миколі (https://vk.com/jos_ua), щоб можна було зорієнтуватись з кількістю карт.

Контактний телефон 0932568700, 0989918200 – Микола

Чекаємо Вас в неділю, обіцяємо гарний настрій, фізичну розминку:), 1,5 год драйву, мозговий штурм, ну і звичайно цінні призи. Організатори Квесту – НГО “АЦРМ “ЗЕОН” у співпраці із відділом молоді та спорту Здолбунівської РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети