ЗЕОН продовжує участь у річній програмі організаційного розвитку

ірпінь_2 (10)ІІІ тренінг за програмою з посилення спроможностей громадських організацій за фінансування Фонду розвитку громадянського суспільства в країнах Східного партнерства, фінансованого ЄС, яка реалізується Фондом Конрада Аденауера та ІСАР «Єднання» відбувається у ці дні в Ірпіні на Київщині.

 Третій тренінг присвячено питанням адвокації та лобіювання, політичному аналізу, організації та проведення кампаній. Тож 22 лідери регіональних НГО втретє зібрались у цьому чудовому куточку України щоб послухати, побачити, поділитись власним досвідом. Від НГО «АЦРМ «ЗЕОН» в програмі приймає участь голова ради Микола Орлов.

 Вже у перший день два чудових тренери від НГО «Пацієнти України» Андрій Андрушків та Дмитро Шерембєй зробили суттєвий заділ у темі мотивації до змін, сутності адвокації. Зроблено було це у доволі нетрадиційний спосіб. Через релігійні образи та історії біблійних персонажів, побутові приклади, апелювання до сімейних цінностей.ірпінь_2 (7)

Дмитро Шерембєй

Другий день загалом акцентувався на результативності дій громадських активістів, розробці стратегій лобіювання інтересів НГО та громади перед державними чиновниками.

Емоційним сплеском виявилися презентації трьох групових робіт по лобіюванню скандальних, резонансних, дискусійних як для України речей.

Сьогодні на учасників чекає продовження адвокаційного модуля. Загалом програма триває протягом 2015 року.ірпінь22 (3) ірпінь22 (2) ірпінь22 (1) ірпінь_2 (22) ірпінь_2 (21)

ірпінь_2 (9) ірпінь_2 (6) ірпінь_2 (5)

ірпінь_2 (4)

ірпінь 2014Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети