ЗЕОН підписав тристоронній Меморандум про електронне урядування

підписання меморандуму з кузнецовськом (2)Ця визначна подія відбулась сьогодні у Здолбунові. Учасниками-підписантами виступили Сергій Кондрачук від Здолбунівської РДА, Катерина Кондратюк від ЗЕОНу, Ігор Куц від громадської організації “Місто майбутнього” з Кузнецовська. Основною метою співпраці є впровадження конкретних інструментів електронного урядування на території району за допомогою веб-сервісу «WeUnion», як то електронні Петиції, відкритий бюджет, електронна карта проблем тощо.

Як зазначив Ігор Куц: веб-сервіс «WeUnion» розробляється з метою впровадження електронного самоврядування в малих та середніх містах України, а також спрямований на зменшення рівня корупції у державних органах влади. Даний продукт дозволить зробити роботу органів влади прозорою, ефективною та зрозумілою для громадян. Окрім того, «WeUnion» дозволить місцевим органам влади легко і швидко надавати необхідну інформацію мешканцям, обробляти запити громадян, надавати статистичну інформацію та моніторити актуальні проблеми міста.підписання меморандуму з кузнецовськом (1)

Сергій Кондрачук відмітив що Здолбунівська РДА не стоїть осторонь всього прогресивного і ефективного, що може сприяти налагодженню співпраці із громадою, швидшому вирішенні нагальних питань, переведенню форми спілкування від паперового формату до електронного.

ЗЕОН (підписали першими раніше) чітко і послідовно долучається до інноваційних проектів, ініціює деякі сам, активно пропагує електронне урядування те демократію в нашому регіоні. Підписання цього Меморандуму ще одне тому підтвердження.меморандум кузнецовськ_здолбунів (1) меморандум кузнецовськ_здолбунів (3) меморандум кузнецовськ_здолбунів (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети