. ЗЕОН і районна влада підписали Меморандум про співпрацю | Здолбунів City

ЗЕОН і районна влада підписали Меморандум про співпрацю

підписання меморандуму (14)Уперше підписано документ про співпрацю обох гілок районної влади й дієвої громадської організації краю. Основні пункти Меморандуму стосуються відкритості, прозорості діяльності влади, можливостям діалогу із громадою сучасними засобами комунікацій. Також сторони висловились за розробку спільних проектів, програм, участь у волонтерських заходах на території району.меморандум_1 меморандум_2

Василь Тимощук, голова Здолбунівської районної ради: Ми вже маємо досвід співпраці із ЗЕОНом, так, нещодавно спільно працювали над проектом Громадських інформаційних центрів у сфері електронного урядування, тому із задоволенням приєдналися до нового тристороннього Меморандуму і вже намітили перші спільні кроки. Я ініціюю проведення не пізніше квітня 2015 року засідання експертної групи з питань енергоефективності. Мета заходу: оцінити сучасний стан енергозбереження в закладах комунальної власності та  почути досвід заходів з енергозбереження, які були здійснені впродовж останнього часу в районі.підписання меморандуму (21)

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА: Я висловив пропозиції для появи цього Меморандуму на зустрічі в офісі ЗЕОНу 24 лютого, і ось ця пропозиція вже стала реальністю. Особливу увагу хочу приділити використанню можливостей громадської організації щодо допомоги у спільному написанні грантових проектів та навчанню персоналу РДА.

Микола Орлов, керівник Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН”: Наша мета діяльності полягає не лише у громадському контролі влади, а й у співпраці із нею, якщо це буде взаємовигідна співпраця. Я хочу, щоб влада розуміла, що експертна (незалежні експерти)  громадськість – це надійний союзник для чесної влади. А ще в нас мало задіяний механізм соціального замовлення, адже деякі послуги й роботи можуть виконувати громадські об’єднання й організації, а не лише комерційні підрядники. Ми хочемо, щоб перші особи місцевої влади були на чолі волонтерських починань і разом показували приклад громаді, щоб спілкувались у соцмережах, коментували матеріали, брали участь не лише у селекторах із обласним начальством, а й зі своєю громадою. Радий, що досягли порозуміння із районною радою й адміністрацією, сподіваюсь до кінця року на подібних Меморандумах з’явиться печатка ще і Здолбунівської міської ради :)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Віталій Поліщук

  Здолбунів CITY – рупор влади району!
  PS: про критику влади забудьте.
  PPS: ще на одне “незалежне” СМІ стало менше

  • Tatyana

   Ви щойно це зрозуміли?

  • Viktor

   А, може, не поспіщаймо ставити Каїнову печать. Я також скептик і не дуже -то вірю в альтруїзм. Проте, нехай об”єднаються хоч для однієї справи на користь людей – і то, у наш час, хліб.

   • Віталій Поліщук

    Про яке об’єднання Ви говорите? Правої руки з лівою?

 • Ольга Ферар

  Як на мене хороша річ. Відносини відносинами, а коли жителів хоч трохи будуть чути- то мені все одно хто з ким товаришує. Як буде що розкритикувати то найдуться і критики.

 • Оля Мережко

  В принципі ЗЕОН це громадська організація А СІТІ один із напрямків Для ЗЕОНу це гарний старт, а от щодо СІТІ, сподіваюсь його мине доля Вільного Життя ;))

  • Здолбунівсіті

   Приємно, коли люди розуміють сутність діяльності ЗЕОНу, при чому жодного разу не пересікаючись у житті. Це вселяє оптимізм. Плюси від підписаного меморандуму: Влада готова стати відкритішою, доступнішою, мобільнішою, а ЗЕОН має можливість допомогти це зреалізувати (організувати зустріч громади і влади у дистанційному та очному форматах). Влада виявила бажання розширити свої інтереси за межі району залучаючи грантові ресурси, ЗЕОН готовий до цього долучитись. Від взаємовигідної співпраці виграють усі. Мало того, НГО в цій сфері має значно більше досягнень, тому може бути певним локомотивом цього процесу. (Є складність-донори ДАВНО не вірять Здолбунівській владі через її непослідовність, не відповідальність за зобовязаннями, не досвідченість у проектному менеджменті). Тому ми маємо гарні практики підтримки окремих сільських громад але не маємо успішних практик на рівні районної влади як органу вцілому. Ну і волонтерство – тут теж все зрозуміло. Чиновники мають бути наближеними до народу. І щоб не забували, що є не лише службові кабінети разом із волонтерами виходили і робили корисну справу. просто неба, просто посеред таких же мешканців району як і вони. ЗЕОН має чотири стратегічні напрямки. які викладені в стратегії розвитку організації до 2018 року. З нею можна ознайомитись у відповідному розділі сайту:http://zdolbunivcity.net/zeon/ Там, дійсно зазначено, що медіа напрямок-це один із напрямків НГО. І він є найбільш успішним за останні два роки. Тому жодних причин, які б заважали цьому напрямку розвиватись-немає. Навпаки. Пишуться нові проекти, є нові ідеї. А вдячність читачів на сторінках ЗС, групах ЗС в соцмережах – які бють усі можливі рекорди своєю відвіданістю, коментованістю тільки додає нам наснаги. ЗС – відкритий ресурс і всі хто тут друкувались можуть це підтвердити. А доля критики чи не критики…так головне ж результативність. Якщо справу вдається вирішити – то не важливо скільки було критики чи її не було зовсім у тому матеріалі який дозволяє вирішити проблему чи пояснити ситуації.

 • INNA

  По- моєму ця “свята” трійка уже давно співпрацює між собою і без меморандуму, а це все піар.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама