ЗЕОН і районна влада підписали Меморандум про співпрацю

підписання меморандуму (14)Уперше підписано документ про співпрацю обох гілок районної влади й дієвої громадської організації краю. Основні пункти Меморандуму стосуються відкритості, прозорості діяльності влади, можливостям діалогу із громадою сучасними засобами комунікацій. Також сторони висловились за розробку спільних проектів, програм, участь у волонтерських заходах на території району.меморандум_1 меморандум_2

Василь Тимощук, голова Здолбунівської районної ради: Ми вже маємо досвід співпраці із ЗЕОНом, так, нещодавно спільно працювали над проектом Громадських інформаційних центрів у сфері електронного урядування, тому із задоволенням приєдналися до нового тристороннього Меморандуму і вже намітили перші спільні кроки. Я ініціюю проведення не пізніше квітня 2015 року засідання експертної групи з питань енергоефективності. Мета заходу: оцінити сучасний стан енергозбереження в закладах комунальної власності та  почути досвід заходів з енергозбереження, які були здійснені впродовж останнього часу в районі.підписання меморандуму (21)

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА: Я висловив пропозиції для появи цього Меморандуму на зустрічі в офісі ЗЕОНу 24 лютого, і ось ця пропозиція вже стала реальністю. Особливу увагу хочу приділити використанню можливостей громадської організації щодо допомоги у спільному написанні грантових проектів та навчанню персоналу РДА.

Микола Орлов, керівник Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН”: Наша мета діяльності полягає не лише у громадському контролі влади, а й у співпраці із нею, якщо це буде взаємовигідна співпраця. Я хочу, щоб влада розуміла, що експертна (незалежні експерти)  громадськість – це надійний союзник для чесної влади. А ще в нас мало задіяний механізм соціального замовлення, адже деякі послуги й роботи можуть виконувати громадські об’єднання й організації, а не лише комерційні підрядники. Ми хочемо, щоб перші особи місцевої влади були на чолі волонтерських починань і разом показували приклад громаді, щоб спілкувались у соцмережах, коментували матеріали, брали участь не лише у селекторах із обласним начальством, а й зі своєю громадою. Радий, що досягли порозуміння із районною радою й адміністрацією, сподіваюсь до кінця року на подібних Меморандумах з’явиться печатка ще і Здолбунівської міської ради :)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети