ЗЕлений газОН – ідея, яка об’єднує!

З моменту коли була оприлюднена Концепція ідеї облаштування міського простору минув всього ТИЖДЕНЬ, а яку увагу ідея привернула в місті та поза ним! За цей тиждень на території дитячо-юнацької бібліотеки у м.Здолбунові побували голова, заступник голови Здолбунівської РДА, начальник управління культури і туризму, директор районної ЦРБ, депутати міської та обласної рад, написаний та поданий проект від районної ради, яка високо оцінила якість проекту на обласний конкурс, але саме головне – пересічні мешканці, підприємці, волонтери включилися у роботу  і ЩОДНЯ реально наближають ідею до успішного завершення. принаймні першого етапу, який можна назвати “Зроби все своїми руками”.

За тиждень добрі люди надали будівельні блоки, піддони, фарбу, пісок, землю під квіти, квіти, в користування електроінструменти.

Відгуки про ЗЕлений газОН щодня з’являються у соціальних мережах. публічно обіцяється підтримка і сприяння. Це надихає і об’єднує!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети