Здовбиця – як приклад громадської свідомості

sesiya Zdovbytsa (9)

У п’ятницю, 14 лютого, на запрошення місцевих активістів представник Здолбунів CITY відвідав сесію найбільшої сільської ради нашого району – Здовбицької. 

sesiya Zdovbytsa (10)

 Депутати Здовбицької сільської ради

sesiya Zdovbytsa (7)

 Одразу варто додати, що основна причина, по якій представники здовбицької громади запросили гостей на сесію – розгляд місцевими депутатами питання щодо політичної ситуації в Україні. І хоч у порядку денному це питання стояло десятим, за пропозицією Юрія Шадия воно розглядалося першим. Сільський голова Здовбиці Юрій Боярчук справедливо зазначив, що громада найбільшого села нашого району бере активну участь в акціях протесту, які вже декілька місяців тривають в Україні. Після цього очільник Здовбицької громади надав слово місцевому депутату Тимощук Ганні та депутату районної ради Сергію Кондрачуку, якого односельці теж запросили на сесію.  sesiya Zdovbytsa (8)

Сергій Кондрачук коротко виклав хронологію подій, які відбулися в районі за останній період, та наголосив, що Здовбиця – це яскравий приклад того, як треба брати участь у різноманітних заходах та робити революцію на місцях. Адже свою позицію щодо ситуації в державі висловив трудовий колектив місцевої школи. Згодом педагогів підтримав колектив Здовбицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Лише в Здовбиці місцевими активістами було збудовано, а після зруйнування відновлено імпровізовану барикаду, яка закликала односельчан долучатися до мирних акцій протесту. А в самій сільській раді ось уже декілька тижнів облаштовано спеціальний куточок революції гідності. Тут і світлини з Майдану, і портрети тих, хто віддав своє життя у ці непрості дні 2014-го. sesiya Zdovbytsa (6) sesiya Zdovbytsa (1)Мабуть, не помилимось, якщо скажемо, що нічого подібного немає в жодному іншому селі… Зазначимо також, що здовбичани всерйоз розглядали ідею поставити намет “Здовбиця” навіть на київському Майдані, але вирішили все-таки відправляти своїх людей в намет “Рівненщина”.

Тому результат голосування так званого політичного питання, відверто кажучи, був відомий заздалегідь: одноголосно “за”. Після цього місцеві обранці перейшли до розгляду інших питань.

sesiya Zdovbytsa (4) Варто додати, що представники громади запрошували на сесію сільської ради, окрім депутатів-здовбичан, представлених у районній раді, також депутата обласної ради Йосипа Гаврищака. І якщо колеги Сергія Кондрачука, який відвідав сесію, не змогли взяти в ній участь з поважних причин (перебування в лікарні та неможливість відпроситися на роботі), то обласний депутат Йосип Гаврищак просто не вийшов на зв’язок. Зазначимо, що за словами місцевих активістів, прохання громади він ігнорує вже не вперше. Не так давно п.Гаврищака не могли знайти, коли в Рівненській обласній раді створювалася Народна Рада, і присутність кожного депутата була на вагу золота…   Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети