Здовбиця відзвітувала перед районом

sesiya Zdovbytsa (9)   Відзвітувала за виконання делегованих Здовбицькій сільській раді повноважень Здолбунівскою РДА. Доповідь вийшла тривала й цікава. Доповідали працівник РДА Жанна Батрона та сільський голова Юрій Боярчук. Після цього було багато запитань до сільського голови, на більшість з яких він дав відповіді по суті.
Зокрема, актуальними були теми: курсування маршрутки на Здовбицю, роботи сміттєзвалища, яким користується Здолбунівська міська рада, освітлення вулиць, ремонту доріг.
ВІДЕО

Основна доповідь РДА


Співдоповідь сільський голова


Про маршрутки


Про сміттєзвалище (пауза і посмішка голови на п’ять балів)

До речі міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський сказав, що поки він на посаді міського голови, до тих пір сміттєзвалище ніяк оформлюватись не буде і вводитись в експлуатацію теж, тому що після цього одразу прийде до нього податкова і буде вимагати екологічний податок у розмірі 600 тисяч гривень, тому це не на часі у такий період. А для вирішення питання загорання і бруду запропонував просто регулярно розрівнювати сміття і засипати його землею і глиною товщиною у 50 сантиметрів.

Як правильно оцінити таку репліку міського голови:

Він економить гроші міського бюджету. Але ігнорує податкову систему держави?

Пропонує (кому?? Адже сміттєзвалище експлуатує комунальне підприємство з яким міська рада має угоду) наводити порядок на сміттєзвалищі, так чому ж не наводив до цього?

Як розцінювати «допоки я на посаді, то ніякого руху по сміттєзвалищу не буде в плані оформлення…» як свідчення того, що всі депутати слухняні олов’яні солдатики, які приймають лише ті рішення які хоче міський голова?

Здовбиця велике село, є бюджет розвитку, але немає футбольної команди як мінімум в чемпіонаті району, немає впорядкованого парку відпочинку, нормальних вулиць з рівним покриттям, освітлення навіть на значній частині центральної вулиці, немає сільських вуличних гулянь і свят, як було за колгоспних часів Дрозда.

Зате є чудовий будинок культури з керівником нездарою, бібліотека з оновленим книжковим фондом, комп’ютерами і вай-фаєм (нажаль традиційно використовується для ігор школярами як і в інших бібліотеках), своєю комунальною службою, власним водопостачанням села (проте неприбуткові кооперативи тільки вчаться господарювати і дехто ніяк не може розрізнити де кишеня кооперативу, а де власна), працьовитими гоноровими людьми.

Здовбиця мала би процвітати і бути зразком для інших, хоч і нині не пасе задніх. Ігор Ольшевський – міський голова Здолбунова, Руслана Мичка – начальник податкової інспекції, Сергій Кондрачук – голова РДА, Олександр Панасюк – начальник міліції та інші депутати різних рівнів теж уродженці Здовбиці…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети