Здовбицький молодших ліцеїстів відправили на дистанційку

Таке рішення комісії.

Враховуючи лист заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України №1558/32-04-21 від 16.04.2021 про погіршення рівня захворювання населення – 521 випадок на 100 тис., що становить 50,94%.

З метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2021 № 230) врахувавши інформації доповідічів,  комісія вирішила:

1. Встановити на території громади з 19 квітня 2021 року додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2, а саме:

1.1. Директору Здовбицького ліцею Здовбицької сільської ради С. Радіонову перевести  1-4 класи нанавчання з використанням дистанційних технологій у зв’язку з високим рівнем захворюванння на застуду та ГРВІ (48%)

1.2. Керівникам закладів освіти забезпечити щоденний моніторинг рівня захворюваності на ГРВ та застуду

1.3. Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів)

1.4. Приймання відвідувачів у закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю залів понад 25 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку розміщення) у кожному окремому залі.

Термін: до покращення епідситуації

Інші позиції рішення сільської ради за посиланням.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети