Здовбицький учень – кращий знавець біології в Україні

шаталоУ ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відділення хімії та біології взяли участь 7 учнів – вихованців обласного комунального позашкільного навчального закладу «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Загалом у місто Київ з’їхалося 148 юних біологів та хіміків з усіх областей України, у тому числі з Донецької та Луганської областей.

Рівненські “манівці” виконали контрольні випробування, успішно захистили свої науково-дослідницькі роботи і в результаті вибороли 6 призових місць. Так, перше місце у секції «Біологія людини» посів учень 11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району Владислав Шатало, друге місце у секції «Хімія» виборов учень 11 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Максим Герасимчук. Третє місце здобули: у секції «Медицина» – учень 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії Максим Орешко, у секції «Загальна біологія» – учень 11 класу Заборольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненського району Денис Дерезенко, у секції «Психологія» – учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей № 19» Ірина Слівінська та у секції «Зоологія, ботаніка» – учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Людмила Богданець.

Під час перебування у Києві представники Рівненщини взяли участь у святкуванні Дня збереження довкілля і посадили свою ялинку на алеї поблизу Національного еколого-натуралістичного центру.

Прес-служба Рівненської ОДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети