Здовбицький парк: місце відпочинку чи розведення ворон?

парк ЗдовбицяДекілька мешканців Здовбиці звернулись до ЗС із пропозицією висвітлити питання єдиного парку в центрі села. Ми зібрали інформацію і ось що з того вийшло.

Парк поки що виконує роль збору пилу із сільських доріг та місця скупчення ворон. Ці птахи надокучають не тільки псуючи загальний вигляд навколо парку, а й своїм карканням заважають місцевим мешканцям. Вони вже навіть дослідили рух цих птахів. Зранку на сміттєзвалище – на ніч на гнізда в парку.

Звернулись ми до сільського голови Здовбиці Юрія Боярчука. Він якраз допомагав налагоджувати газонокосарку працівникам КП «Здовбицьке».boyarchuk

–          Перша ініціативна група з цього приводу зверталась до мене ще у році 2009 му. Ми навіть почали готувати документи на вирубку високих, хворих тополь. Та незабаром прийшло декілька старожил сільських і сказали «Не ти саджав ці тополі не тобі і вирубувати». Компроміс тоді не був знайдений. Цьогоріч знову до цього питання повернулись. Звертались люди, зокрема Анатолій Степанюк.

Є люди які готові зрізати дерева, є ті хто може допомогти поприбиратись у парку. Вже навіть депутати розглядали це питання. Та знову хтось шукає у цьому бізнес інтерес, комусь шкода рубати, хтось вже віддає цю ділянку в інші руки. Насправді сільська рада прислухається до будь-якої думки громади аби вона була компромісна. Я як сільський голова готовий підготувати всі необхідні документи для розчистки парку від старих, хворих чи інших тополь що заважають і мешканцям і іншим деревам. На їх місці можна висадити щось інше. Домовились із депутатами в кінці літа повернутись до цього питання.

Говорить Ігор Мичка, один із ініціаторів наведення ладу в парку.

–          Ні вигляду ні спокою від такого парку немає. Треба його окультурювати. Готовий сам прийти на толоку, повідомити родині і друзям щоб долучитись. Вважаю, що потрібно зрізати тополі (інші дерева нехай будуть), прибратись. Чому у нас єдине живе місце і досі не стало місцем відпочинку. Там же можуть були лавочки, столи, туди не буде страшно зайти мамочкам з дітьми.

В плані наведення ладу в рекреаційній зоні Здовбиці не варто забувати і про те, що село футбольне і велике. Тому можна шукати варіанти розвитку команди і стадіону, а разом із тим і прилеглої території. У Здолбунові є ініціативна людина яка шукає 0,8 га для будівництва футбольної академії і розвитку власної команди. Чим не варіант?

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети