Здовбицькі вчителі звернулись до Президента щоб він пішов…

zdovbycki vchyteliВідставки Віктора Януковича з поста Президента України вимагають вже й бюджетники. Вчительський колектив школи села Здовбиця написав відкритого листа Главі держави, у якому виклав свою позицію щодо політичної ситуації в країні.

Зокрема у зверненні йдеться, що вчителі “глибоко стурбовані політичною ситуацією, яка склалася в державі впродовж останніх двох місяців. В країні поглиблюється кризова ситуація, на вулицях проливається кров та вбивають людей.”

Тому колектив школи вимагає:

“1. Повернення до Конституції України 2004 року.

2. Відставку Президента України, як такого, що не забезпечив конституційних прав і свобод громадян.

3. Звільнення всіх політв’язнів та активістів, які були затримані за участь у мирних акціях протесту.

4. Розформування спецпідрозділу «Беркут» та покарання винних у смерті людей. Закликаємо усі сили не допустити громадянської війни в Україні та забезпечити цілісність України.

3. Ініціювати проведення районної конференції працівників освіти Здолбунівщини.

4. В разі не проведення районної конференції освітян, вийти із профспілки працівників освіти Здолбунівщини”.

На зборах колективу були присутні 52 працівники. “За” проголосували – 49, “проти” -1 , “утрималися” -2.

HzVKDQUdrbc

Здовбицькі вчителі знову на передовій, як і минулого разу із примусовим проходженням медкомісії за власні кошти, який проігнорували здовбичани і досягли його проведення згідно ЗАКОНУ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети