Здовбицькі тваринники надоюють молока більше ніж за союзних часів

korovaПСП «Україна», що входить до складу компанії «Укрмілкінвест», підвищило показники надоїв молока. Так, у 2013 році надої молока від однієї фуражної корови зросли на 46% порівняно з 1990 роком. Рівень продуктивності досяг і перевищив показники надоїв молока на підприємстві за часів Радянського Союзу.

         Показник надоїв на ПСП «Україна» від однієї фуражної корови у 2013 році становить 4500 кг молока, у 1990 році він становив 3074 кг.

         Фахівці підприємства дбайливо доглядають молочних тварин. На ПСП «Україна» присутня різноманітність кормів у раціоні худоби, заміна корму відбувається поступово.

Для утримання стабільності та підвищення продуктивності у 2013 році на підприємстві перейшли на стійлово-табірне утримання худоби без випасання з одноманітним раціоном. Власна кормова база дозволяє протягом року годувати худобу якісним силосом і сінажем, сіном та концентрованими кормами. Для покращення та збалансування раціонів на ПСП закупляють соняшниковий і ріпаковий шрот, пивну дробину й суху барду. Якість кормів постійно перевіряється та підтверджується в лабораторіях.

Раціони розробляють за віковими групами ВРХ, раціони основного стада – залежно від фізіологічного стану, ваги та продуктивності. Процес доїння відбувається з суворим дотриманням усіх вимог і відповідно до розпорядку дня. Кваліфікований персонал стежить за станом здоров’я тварин, їхнім апетитом, станом системи травлення, молоковіддачею та поведінкою протягом доби. Осіменіння стада проводиться виключно штучним способом якісною спермою.

Спеціалісти галузі тваринництва ПСП «Україна» активно працюють на подальше підвищення надоїв молока з однієї фуражної корови.

     Довідка

Тваринницьке господарство ПСП «Україна» розташоване у Здолбунівському районі, в с. Здовбиця. Чисельність поголів’я дійного стада становить 630 корів. Підприємство має багаті традиції, історію та багаторічний досвід успішної роботи в галузі агропромислового виробництва.

Прес-служба УМІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети