Здовбицькі пластуни передали в район Вифлеємський Вогонь

здовбицькі пластуни (5)Уже традиційно щороку перед Різдвяними святами пластуни Здовбиці розносять Вифлеємський Вогонь Миру рідним селом та передають до храмів району.
Цьогоріч вдалось передати цей символ любові, миру і добра школі, місцевій столярній майстерні, амбулаторії, працівникам пошти та сільської ради.Люди з радістю і вдячністю приймали Вогонь та обіцяли продовжити естафету його передачі, щоб кожен мав змогу засвітити символ миру і єднання на Свят-вечір у своїй оселі. Також під час недільної служби Вогонь отримали прихожани храмів району.

Олександра Боярчук

здовбицькі пластуни (7) здовбицькі пластуни (6) здовбицькі пластуни (4) здовбицькі пластуни (3) здовбицькі пластуни (2) здовбицькі пластуни (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети