Здовбицька бібліотекар повернулася зі столичного тренінгу

на тренінгу у Києві_Кравчук (1)Завідуюча публічною бібліотекою села Здовбиця Марія Кравчук (ліворуч на верхньому фото) повернулася із столиці,  де брала участь у 5-денному тренінгу як переможець проекту від Української бібліотечної асоціації та Фонду ” Монсанто ” ” Бібліотека – громада : відкритий доступ “.

Тренінг пройшов змістовно й насичено,  учасники отримали  хороші знання з використання комп”ютерної техніки в роботі з користувачами бібліотеки, вивчали документи обліку,  електронної звітності бібліотеки тощо.
Навчання проходило в Національній академії керівних кадрів культури та мистецтва, яка знаходиться на території Києво-Печерської лаври, і учасники щодня могли милуватися історичними пам”ятками архітектури. Працювали також у Парламентській бібліотеці, бібліотеці  ім. Лесі Українки, молодіжній бібліотеці ” Молода гвардія “, бібліотеці для дорослих ім. Тараса Шевченка.на тренінгу у Києві_Кравчук (2)

Закінчивши навчання, усі отримали свідоцтва про  проходження підвищення кваліфікації.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети