Здовбичани вірять, що новий парк в селі буде

І продовжують подавати нові пропозиції, запрошують їх обговорювати. Ось останні новини від одного із ініціаторів змін у центрі Здовбиці Олега Панасюка:

В цьому році сільська влада за підтримки місцевих ентузіастів наважилася зрізати недоторкані «здовбицькі священні корови» – тополі в сільському парку. А, також, задекларувала будівництво на тому місці цивілізованого парку.
Щоб профінансувати частину робіт ми підготували проект на районний конкурс ініціатив місцевих громад. На жаль, наш проект не підтримали. Однак це не зупиняє робіт. Можливо не так швидко, як хотілося, але ми всі заплановані на 2016 рік заходи виконаємо. Частина з них вже реалізована, а саме:
Виготовити документацію на відвід землі під розміщення парку;
Обрізати старі та хворі дерева та насадити нові;
Скласти проект план-схеми парку, обговорити проект з населенням села.проектні пропозиції парк Здовбиця (1) проектні пропозиції парк Здовбиця (2) проектні пропозиції парк Здовбиця (3)
Залишилося ще:
Позначити в натурі межі парку та розміщення доріжок, відсипати доріжки дрібним щебенем та відсівом;
Встановити вздовж доріжок лави.
Дуже розраховуємо в цьому питанні на здовбичан, які мають певні можливості та впливи. Ось нещодавно один з них керівник ППФ «Аркада» М. Шолудько надав свої міркування щодо планування парку. Що цікаво, вони дещо схожі з пропозиціями здовбичан. Звичайно, ми розуміємо, що реалізувати все що зображено важко, практично нереально. Але ж… Запрошуємо Вас до обговорення та ділитися пропозиціями.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети