Здовбичани назбирали воякам харчів і грошей

28.09.14 ініціативною групою волонтерів було ініційовано та проведено збір допомоги для добровольчого полку особливого призначення “АЗОВ” в селі Здовбиця. Селяни радо відгукнулися допомогти добровольцям,які в ці буремні часи воюють за українську Соборність. Також треба додати,що серед бійців полку “АЗОВ” є житель цього прекрасного села. Окрім гуманітарної допомоги було зібрано понад 2500 тисячі гривень які будуть перераховані на рахунок полку.збір допомоги у Здовбиці (1) збір допомоги у Здовбиці (2) збір допомоги у Здовбиці (3) збір допомоги у Здовбиці (4)

А діти в подарунок бійцям намалювали безліч малюнків в яких виказали свою турботу,та прохання повертатися швидше до домівок і перемогти ворога. Від імені бійців полку “АЗОВ” ми приносимо велику вдячність ініціаторам-волонтерам та небайдужим громадянам.
З міцним тилом фронт не впаде!
Слава Великій Україні!

Патріот Українизбір допомоги у Здовбиці (5)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети