Здовбичани активно залучають кредити для збільшення власного потенціалу

ПриватБанк збільшив на 2 млн грн обсяг кредитної лінії, наданої одному з найбільших у Західному регіоні імпортерів і виробників сільськогосподарської техніки — ПП «Компанія Автоленд». Як повідомили в банку, кредитування компанії допоможе збільшити поставки сучасної агротехніки господарствам Рівненської та сусідніх областей перед весняною посівною кампанією.

Як зазначили в банку, в рамках програми доступного кредитування сільського господарства, в минулому році ПриватБанком виділено агросектору більше 13 мільярдів гривень, а кредитами банку користуються понад 80 тисяч агропідприємств. У нинішньому році обсяги кредитування компаній, пов’язаних з агробізнесом, планується збільшити в 1,5 рази.

«Отримати доступний кредит в банку може вже сьогодні будь-який наш корпоративний клієнт, для цього працює проста і зрозуміла технологія кредитування через ліміти на розрахунковий рахунок клієнта, — говорить директор Північно-Західного регіогнального управління ПриватБанку Андрій Якимів. — Для цього достатньо користуватися рахунком у банку та іншими сучасними послугами».

Приватне підприємство «Компанія Автоленд» (с. Здовбиця, Здолбунівського району, Рівненської області) працює на ринку більше 14 років і займається імпортом сільськогосподарської техніки закордонного виробництва. Компанія пропонує господарствам від міні-комбайнів до нових і потужних моделей зернозбиральної і кормозбиральної техніки, працює сервісний центр передексплуатаційної підготовки, налагоджена швидка і ефективна доставка запасних частин до всіх видів техніки і устаткування.

Андрій ХмельникВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети