Здоровий глузд у Здолбунівській райраді переміг: майно розділили між усіма

Хмари над ймовірними неправомірними рішеннями Здолбунівської райради нависали декілька крайніх днів листопада. Спочатку у когось в голові народилася думка забрати приміщення адмінбудівлі по вул.Грушевського, 14, потім (після публікації ЗС) цей проект рішення так само загадково зник із сайту райради. З’явилося декілька інших проектів в т.ч про передачу майна але без додатків. Здається це не дуже хвилювало самих депутатів райради, оскільки ніхто з них не зміг або не схотів поцікатися, а що ж то кому передавати будуть і заодно нагадати апарату райради, що ГРОМАДА, майно якої збираються передавати МАЄ ПРАВО знати яке майно і кому планується передавати. І лише завдяки нашій увазі (ЗС) та діям які сколихнули наші публікації вдалося досягнути і уваги депутатів і сьогоднішнього результату сесії райради.

Майно розподілено між трьома ОТГ приблизно у пропорції до їх внеску в район. Жигулик поїде до Здовбиці, Опельок до Мізоча.  Оскільки досі офіційних  документів  ніде  немає,  друкуємо  наявніу  нас проєкти.
Мізоцька ТГ

Здовбицька ТГ

Здолбунівська  ТГ

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети