Здолбунівський водоканал працює збитково і при цьому роздає спонсорські допомоги

vodokanalМайже на 224 тисячі гривень фінансових порушень, що призвели до втрат, виявили спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області у фінансово-господарській діяльності КП «Здолбунівводоканал».

Повідомляє прес-секретар Державної фінансової інспекції в Рівненській області Любов Клекотка. фото vodokanalzd.com.ua

У ході проведення планової ревізії фінінспектори встановили, що найбільш питому вагу у структурі дебіторської заборгованості становила заборгованість  по КП «Здолбунівкомуненергія» за надані КП «Здолбунівводоканал» послуги по водопостачанню та водовідведенню.  Комунальним підприємством «Здолбунівводоканал» за несвоєчасну, неповну оплату послуг з водопостачання і водовідведення не нараховано пені  на 133,09 тис. грн., що призвело до втрати активів. (це правда, але зважаючи на те що у підприємств один і той же засновник-Здолбунівська міська рада, то для міського бюджету нічого б не змінилось – прим.ЗС)

Окрім того, контрольним заходом виявлено факти незаконного відшкодування комунальним підприємством витрат на відрядження, списання основних засобів, зайвого списання паливно-мастильних матеріалів.

karikatura-tarifПри збитковій діяльності та відсутності фондів, створених за рахунок прибутку, підприємство незаконно виплачувало допомоги та надавало благодійної (спонсорські) допомоги юридичним особам. (А оце, шановні депутати міської ради, роздрукуйте, і коли буде чергове питання про підвищення тарифів на воду, зацитуйте ініціаторам підняття  -прим.ЗС)

За результатами ревізії на працівників КП «Здолбунівводоканал» складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення, 10 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності, керівником прийнято 7 управлінських рішень.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети