Здолбунівський ЦНАП працює навіть вночі

Велика кількість ВПО, перевантаженість реєстрів, доступу до них, змушує шукати нові рішення. Для цього згодилися…нічні години, під час яких менше навантаження на сервера..Всі у стресовій ситуації, але ЦНАП робить все можливе, щоб бюрократія не стала на перепоні перебування в нашій громаді та отриманні допомоги від держави. Памятаймо про це тоді, коли захочеться поемоціонувати перед фахівцями, які в буквальному сенсі днями і ночами реєструють ВПО. Ось лише один із фрагментів…

На годиннику – 00:12 ночі. Здолбунівський ЦНАП працює у посиленому режимі, щоб оперативно зареєструвати усіх внутрішньо переміщених осіб до Єдиної інформаційної бази даних.

✔️ Нагадуємо, що для отримання допомоги вимушеним переселенцям необхідно отримати статус ВПО.

🔷 Щоб отримати статус – необхідно подати заяву про взяття на облік та включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Для цього громадянам необхідно звернутися у відділ соціальних гарантій Здолбунівської міської ради / управління соціального захистку Рівненської РДА (м. Здолбунів, вул. Жука1) чи до ЦНАП (м. Здолбунів, вул. Грушевського 14)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети