Здолбунівський мер озвучив свою позицію щодо безпритульних тварин

Про це міський голова Владислав Сухляк повідомив на своїй сторінці у соцмережах:
Конфлікт довкола притулку Надія На Дім вже давно вийшов за межі Здолбунівської громади. У п’ятницю, 22 січня, в міській раді, протягом трьох годин тривала зустріч з усіма сторонами конфлікту. Наступного дня я побував у притулках Надія На Дім у Здолбунові та у Ніни Кондратюк у Здовбиці. Звідти було забрано близько десятка тварин і перевезено до притулку у Здолбунові. Сторони дійшли згоди, що Ніна Кондратюк матиме можливість приходити до притулку. Решту тварин з її домашнього притулку згодом також мають переселити до Надія На Дім. Важливо❗ Домовилися, якщо Ніна Кондратюк, збиратиме нових тварин, то ніхто не буде цим займатися, це буде її особиста справа.
Говорити, що конфлікт між волонтерами і Ніною Кондратюк вичерпаний, я не можу. Але є зрушення і це вже вважаю перемогою!
Я переконався, що в притулку Надія На Дім догляд за тваринами організований за всіма правилами гуманного поводження з тваринами. Якщо говорити про умови в притулку у Здовбиці, то це жах…
Ми всі за гуманне поводження з тваринами, тому моя підтримка, як міського голови Здолбунівської громади, на стороні притулку Надія На Дім і волонтерів 🤝.
Домовились, що в майбутньому підпишемо меморандум з громадською організацією. Створиться єдиний рахунок на який будуть надходити кошти від благодійників для притулку Надія На Дім. Також буде створена наглядова рада, яка контролюватиме використання цих коштів.
Всі розуміють, що бюджет громади не в змозі повністю профінансувати діяльність притулку. Наразі ми оплачуємо комунальні послуги (вода, світло) притулку Надія На Дім. Також, у бюджеті на цей рік передбачені кошти на стерилізацію тварин. У минулому році це було 30 тисяч гривень.
✅ Також хочу наголосити, що в притулку Надія На Дім тварини не мають жити на постійність основі. Для них даватимуть притулок тимчасово, підліковуватимуть, а далі шукатимуть для них господарів. Що сьогодні і роблять волонтери Альона Камінська, Юля Кирильчук-Кухар, Анастасія Панасюк та багато інших.
🇩🇪🇺🇦Хочу подякувати за допомогу в будівництві та підтримці функціонування притулку Надія На Дім волонтерській організації ArtgerechtSozial та Фрау Ясмін Штааб. Мені дуже прикро за вчинки деяких громадян, які намагалися втрутитися в особисте життя Фрау Штааб. Прошу за них вибачення. Також, хочу відзначити, підтримку нашої землячки волонтерки Вікторії Левінської, яка нині мешкає в Німеччині.
Звертаюся, до всіх хто читає цей пост, незалежно від місця проживання – проблема безпритульних тварин починається з людської безвідповідальності. Скажу просто: ми відповідальні за тих кого приручили. А якщо у вас ще немає домашнього улюбленця, то завітайте до притулку Надія На Дім!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети