Здолбунівський залізничний ліцей приймав психологів

У Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту проведено науково-практичний семінар працівників психологічної служби.
Повідомляє сайт rvosvita.org.ua

Організатор – навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області.

1386259977_444

У роботі семінару взяли участь практичні психологи і соціальні педагоги професійно-технічних навчальних закладів, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету, кандидат психологічних наук Ставицька О.Г., завідуюча  Рівненського обласного центру практичної психології та соціальної роботи Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти Мельник Ю.В., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Середа Р.В., директор  ліцею Шевчук Р.І.1386259989_555

Програмою проведення науково-практичного семінару було передбачено  теоретичну та практичну частину.

Під час засідання  було обговорено актуальні питання розвитку психологічної служби системи професійно-технічної освіти.1386260044_333

З доповіддю “Професійний імідж сучасного психолога та умови його формування”  виступила доцент кафедри  психології та психодіагностики РДГУ, кандидат психологічних наук  Ставицька О. Г.

Серед важливих тем  розглянуто науково-методичні аспекти організації  діяльності психологічної служби професійно-технічних навчальних закладів області; психолого-педагогічні особливості процесу адаптації учнівської молоді до умов навчання; особливості виховної та просвітницької роботи з педагогами, батьками, учнями, роль психолога у навчально-виховному процесі; основні методики зняття емоційної напруги, та способи покращення психологічного мікроклімату.1386260060_222

Координатор україно-польського проекту “Шкільна академія підприємництва”, завідувач Рівненського обласного центру практичної психології та соціальної роботи Мельник Ю.В.,  розповіла про мету створення проекту, наголосила на  ролі психологічної служби професійно-технічних закладів у  реалізації україно-польського проекту.

 Практичні психологи Вищого професійного училища № 22 м. Сарни та Вищого професійного училища № 1 м. Рівне ознайомили присутніх з досвідом впровадження проекту у навчальних закладах, напрацюваннями “Клубів підприємництва”.1386260037_666

В межах семінару було презентовано новостворений сайт психологічної служби ПТНЗ Рівненщини http://psyptnz.rv.ua/.(питання до психологів від ЗС- а хто таку назву сайту запам’ятає?)

Також учасники заходу ознайомилися з досвідом роботи практичного психолога Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту Якубчик В.Р, основними напрямками функціонування психологічної служби та комплексно методичним забезпеченням кабінету психолога, оглянули   матеріально-технічну базу навчального закладу.

 Практична частина, проведення майстер-класу, відбувалася у вагоні-лабораторії, яку презентував присутнім директор закладу Шевчук Р.І.

 Арт-терапевтичний майстер-клас  на тему: “Психологія творчості – мистецтво малюнку на склі”, який провели викладач ліцею Ковальська Р.С. та практичний психолог Якубчик В.Р., приємно вразив присутніх. Виконавши творче завдання,  всі отримали масу позитивних емоцій.

На  завершення  заходу  його учасники висловили подяку  адміністрації Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту за якісну підготовку та високий професійний рівень проведення семінару.

Під час проведення конференції відбулася зустріч учасників з психологом Рівненського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Мережа людей,  що живуть з ВІЛ» Влащук С. Г., яка ознайомила з аспектами діяльності громадської організації.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети