Здолбунівський ЦНАП в лідерах

опитування у ЦНАПіЦНАПи суттєво збільшили свою активність. Про це йшлося на засіданні колегії Рівненської облдержадміністрації.

 «Від ефективної роботи ЦНАПів залежить те, як громада оцінить роботу влади, – зауважив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков. – Тому усім гілкам влади слід об’єднати зусилля, аби забезпечити якісне надання послуг для мешканців нашого краю».

Як повідомив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко, кращих результатів можна буде досягти завдяки повній реалізації проектів ЦНАПів в районах та містах.

«Для цього у нас є позитивні приклади – найкраще підготовлені установи – на які можна орієнтуватися, – зазначив Ігор Тимошенко. – Це Рівненський ЦНАП, який дав змогу не тільки збільшити кількість надання послуг, а і підвищив пропускну спроможність. А також центри у Березнівському, Володимирецькому, Костопільському, Здолбунівському, Рівненському, Рокитнівському районах та місті Дубно».тимошенко про цнапи

Зокрема, до кінця квітня планується перейти до реєстрації у ЦНАПах юридичних, фізичних осіб та реєстрації нерухомого майна. Міністерство юстиції повністю віддає ці повноваження на місця з відповідними адміністративними зборами.

Крім державних та місцевих коштів, на облаштування ЦНАПів залучатимуть і міжнародні. У Рівному, Дубно та Кузнецовську до кінця року планують реалізувати проекти, завдяки яким будуть якісно надаватися адміністративні послуги.

Банер здолб адмінпослуги«Ще один з прикладів використання міжнародної допомоги – в селі Миляч Дубровицького району. Там об’єднана сільська громада залучає грант для облаштування свого ЦНАПу, що відбувається на Рівненщині вперше», – додав директор департаменту економічного розвитку і торгівлі.

Нагадаємо, що у Здолбунові триває реалізація проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який здійснює Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН». За його наслідками підготовлені перші результати дослідження якості надання послуг у місцевому ЦНАПі, які будуть презентовані під час круглого столу 09 лютого у Здолбунові. До зустрічі запрошений і керівник нового сучасного рівненського ЦНАПу Віталій Герман.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети