Здолбунівський центр зайнятості працює із переселенцями

У засіданні мобільної групи з питань роботи з вимушено переміщеними особами щодо їх соціальної та економічної адаптації у місці тимчасового проживання взяла участь заступник директора Здолбунівського районного центру зайнятості Оксана Шнайдер. Захід був проведений у режимі відеоконференції з соціальними партнерами Рівненської області.

Нині одним із особливих акцентів у роботі Здолбунівського районного центру зайнятості є надання послуг внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні мобільної групи з питань роботи з вимушено переміщеними особами щодо їх соціальної та економічної адаптації у місці тимчасового проживання заступник директора центру зайнятості Оксана Шнайдер розповіла про роботу служби зайнятості, спрямовану на працевлаштування переселенців.

Під час обслуговування внутрішньо переміщеної особи спеціалісти керуються чинними законодавчими актами. При зверненні до центру зайнятості такої особи також враховуються й обставини, в яких опинилася людина.

На сьогодні на обліку у Здолбунівському районному центрі зайнятості перебувають 18 безробітних внутрішньо переміщених осіб, з якими проводиться активна робота з метою працевлаштування у найкоротші терміни. Оксана Шнайдер наголосила, що інформаційна система, в якій працює служба зайнятості, дає можливість доступу до загальнодержавної бази вакансій та працевлаштування громадян у будь якому регіоні України з урахуванням їх освіти, професійного досвіду та побажань. Працівники служби зайнятості щодня надають максимально можливу допомогу у працевлаштуванні та соціальному захисті. «Для цього у нас достатньо і досвіду, і можливостей», – сказала на закінчення свого виступу заступник директора.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети