. Здолбунівський та Острозький райони обмінялись досвідом | Здолбунів City

Здолбунівський та Острозький райони обмінялись досвідом

16 лютого в рамках обміну досвіду та напрацювання шляхів співпраці відбулась зустріч керівництва Здолбунівської та Острозької райдержадміністрації. Здолбунівську райдержадміністрацію представляли перший заступник голови Власюк Леонід та заступник голови Орлов Микола, а від Острозької райдержадміністрації – голова Віталій Ундір, заступник голови Богдан Турович.
власюк, орлов,ундір
Під час зустрічі було обговорено співпрацю в сферах туризму та оздоровленню дітей. Як результат вирішено вивчити можливість розробки спільного проекту для розвитку туристичного потенціалу районів із залученням ПЗ ДСОК «Корчагінець».

Також в ході зустрічі було проведено екскурсію в Національному університеті «Острозька академія», під час якої гості із Здолбунівщини ознайомились із туристичним потенціалом Острожчини.
орлов, власюк, підземелля капуцинів

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  Цікаво, коли буде співпраця по-справжньому двосторонньою і гості з Острожчини ознайомляться з туристичним потенціалом Здолбунівщини?

  • Здолбунівсіті

   В ході візиту-відповіді очевидно чи під час якогось спільного заходу. Говорили на зустрічі і про потенціал Дермансько-Острозького нац парку, більша частина якого знаходиться на території Здообунівщини і з тією кількістю працівників, які сидять в Острозькому офісі то їх активність мала б бути значно відчутнішою в наших краях. А в нашому районі є бажання показати маршрут Мальовничої Здолбунівщини, джерела і подумати над спільнокорисною ідеєю.

   • Alex

    Наївно очікувати, що острозькі працівники будуть надто активними на Здолбунівщині. Проблема парку в тому, що більша його частина на Здолбунівщині, а от практично всі наукові працівники сидять в Острозі, відповідно і більшість маршрутів теж плануються через Острог .

    Приклад тому весняний виїзд в національний парк, люди приїжджають з Києва в Острог, а далі їдуть в Ілляшівку того ж таки Острозького району (зауважте, на Здолбунівщину їх не повезли, хоч тут територія парку найбільша).

    Висновок? Потрібно досягти паритету між двома сторонами, з тим щоб і в Здолбунові були працівники парку, які відповідали б за свою ввірену частину парку на Здолбунівщині, а то фактично всі вигоди національного парку полягають в збільшенні туризму в Острог, і відповідно осіданню коштів там. В ішому випадку навіть немає мови про якусь співпрацю між двома районами, коли один з них практично “виїжджає” на природних ресурсах іншого.

    Вірю, що є можливість змінити ситуацію, і райдержадміністрація повинна цим зайнятися, прив’язати недавно розроблений маршрут “туристична Здолбунівщина” до знакових місць парку, відділ культури і туризму – забезпечити солідну промоцію, і тодіі можна говорити про якісь зрушення, а так то все пусті балачки.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама