. Здолбунівський та Острозький райони обмінялись досвідом | Здолбунів City

Здолбунівський та Острозький райони обмінялись досвідом

16 лютого в рамках обміну досвіду та напрацювання шляхів співпраці відбулась зустріч керівництва Здолбунівської та Острозької райдержадміністрації. Здолбунівську райдержадміністрацію представляли перший заступник голови Власюк Леонід та заступник голови Орлов Микола, а від Острозької райдержадміністрації – голова Віталій Ундір, заступник голови Богдан Турович.
власюк, орлов,ундір
Під час зустрічі було обговорено співпрацю в сферах туризму та оздоровленню дітей. Як результат вирішено вивчити можливість розробки спільного проекту для розвитку туристичного потенціалу районів із залученням ПЗ ДСОК «Корчагінець».

Також в ході зустрічі було проведено екскурсію в Національному університеті «Острозька академія», під час якої гості із Здолбунівщини ознайомились із туристичним потенціалом Острожчини.
орлов, власюк, підземелля капуцинів

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама