Здолбунівський та Острозький райони обмінялись досвідом

16 лютого в рамках обміну досвіду та напрацювання шляхів співпраці відбулась зустріч керівництва Здолбунівської та Острозької райдержадміністрації. Здолбунівську райдержадміністрацію представляли перший заступник голови Власюк Леонід та заступник голови Орлов Микола, а від Острозької райдержадміністрації – голова Віталій Ундір, заступник голови Богдан Турович.
власюк, орлов,ундір
Під час зустрічі було обговорено співпрацю в сферах туризму та оздоровленню дітей. Як результат вирішено вивчити можливість розробки спільного проекту для розвитку туристичного потенціалу районів із залученням ПЗ ДСОК «Корчагінець».

Також в ході зустрічі було проведено екскурсію в Національному університеті «Острозька академія», під час якої гості із Здолбунівщини ознайомились із туристичним потенціалом Острожчини.
орлов, власюк, підземелля капуцинівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети