Здолбунівський суд став інформаційнішим і прозорішим

Приємно вразили зміни на офіційній сторінці Здолбунівського районного суду. Це не просто зміни, а кардинальні зміни. Ми не будемо вдаватися в оцінку дизайну, а от змістовна частина стала інформативнішою і прозорішою. Всі призначені справи, короткі анотації справ. Швидкість пошуку пристойна, будь-яку справу, яка вас зацікавила можна отримати на вашу електронну адресу або роздрукувати прямо із сайту (позивач, відповідач, дата розгляду, анотація справи).

Ми переглянули розклад справ на тиждень вперед. Жах! Сімейного насильства, хуліганства повна торба. П’яних водіїв, справи по сільським головам, керівникам підприємств, перегляд пенсій, соціальних виплат,. наркомани, крадіжки, навіть 1 навмисне вбивство, розголошення держтаємниці і втручання в електронні системи інформації. По 40-50 справ в день!

Зацікавлені у висвітлені інформації, публічності суду отримали чудовий оновлений ресурс, залишилася ще справа за справедливими рішеннями судів! Судячи із лічильника на сайті, ми були єдиними відвідувачами за добу на ньому:)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети