Здолбунівський стадіон став заручником однієї людини

blagoustriy_4Шанувальники футболу м. Здолбунів та Здолбунівського району глибоко занепокоєні станом речей з розвитком цього наймасовішого виду спорту. Рівень розвитку будь-якого виду спорту (футбол не виключення) залежить від рівня розвитку матеріальної бази, спортивних споруд.

У м. Здолбунів є єдина на 25-тисячне місто спортивна споруда, пристосована для проведення змагань з футболу, — міський стадіон “Локомотив”. З 2005 року ця споруда безкоштовно використовується керівником ГО “Локомотив” О. Довгальцем.

Ми усвідомлюємо, що в той час це було позитивне рішення: п. Довгалець наскільки міг – впорядкував стадіон, доглядав футбольне поле. Однак з того часу використання стадіону громадянами міста, організаціями, школами, спортивними закладами стало неможливим. Стадіон помалу став виглядати як приватна власність п. Довгальця. До речі, багато жителів міста так вважають цілком серйозно.

Останніми роками п. Довгалець абсолютно не доглядає стадіон. Купи сміття, опалого листя, нескошена трава, поламані лавочки, оббиті нефарбовані стіни — ось вигляд центральної спортивної споруди Здолбунова і Здолбунівського району. Щоб замилити очі громаді, ніби для сміху, щороку, майже восени, 24 серпня, до Дня Незалежності України проводиться косметичний ремонт, який через місяць вже не помітно.

Не зважаючи на це, міська рада в 2005 році продовжила договір оренди ще на 5 років.blagoustriy_5

Враховуючи викладене вище, ми заявляємо:

Стадіон “Локомотив” є власністю територіальної громади м. Здолбунів. Всі жителі міста й району мають право організовувати й проводити на стадіоні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи не залежно від примх певних осіб. Стадіон має бути обличчям міста та району. Ми хочемо, щоб в європейському місті був охайний затишний європейський стадіон.

Ми вимагаємо від міської ради:

1. Розірвати неправомірний договір оренди стадіону в односторонньому порядку.

2. Оголосити новий конкурс на оренду стадіону “Локомотив” на вигідних для громади умовах або прийняти рішення про утримання стадіону власними силами.

3. Передбачити в бюджеті м. Здолбунів кошти на реконструкцію стадіону.

4. Розробити комплекс заходів по сприянню розвитку дитячого футболу та сприянню інвестиціям в футбол на території міста.

Відповіді на звернення чекаємо у встановлені законом терміни. Залишаємо за собою право опублікувати відповіді у ЗМІ.

Лист надіслано здолбунівському міському голові Ольшевському І. О., а копії голові Рівненської обласної федерації футболу Кривку М.П., голові Здолбунівському РДА Шулю В. С., голові Здолбунівської районної ради Тимощуку В. О., всім футбольним вболівальникам через редакції газет “Нове життя”, “Здолбунів сіті”, “Дзеркало Здолбунівщини”, Інтернет ресурсам району.blagoustriy_3

Цей лист надійшов електронною поштою. У листі є копія цього звернення, з якого можна зрозуміти, що він дійсно поданий у вказані установи. Наскільки можна зрозуміти із власних джерел сайту ЗС, дане питання досить тісно пов’язане із відповіддю на запитання: “Чи буде у Здолбунові в новому сезоні команда, що гратиме в першій лізі області”. Адже грати на таких умовах, як цього року,  і залежати від однієї людини досить не передбачливо.

Ми не знаємо реакції п.Довгальця на подібний лист, але якщо у нього буде бажання аргументовано щось розповісти чи написати нам – ми це розмістимо також, тим більше таке бажання цьогоріч п.Олександр вже висловлював.

П.С Як нам стало тільки що відомо, міська влада організовує у понеділок зустріч із цього питання, отож, ЗС буде інформувати про розвиток подій.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети