. Здолбунівський спайдермен | Здолбунів City

Здолбунівський спайдермен

Останні два тижні жителі міста Здолбунів можуть спостерігати за безстрашними хлопцями, що перефарбовують купол сторічного костелу. Якось почула, як один школярик до другого вигукнув: “Дивись, людина-павук!” А й дійсно, чим не прототип героя коміксу? Думаю, кожен, то їх бачив, здригнувся, уявивши висоту. Чесно признаюсь, коли вперше побачила цього здолбунівського спайдермена, то завмерла, спостерігаючи з відкритим ротом. То ж хвилинка захвату малярами піднебесся.
Фото – Юрій Шидловський
людина-павук
людина-павук

спайдермен

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Олександр

    Дай Боже здоров’я тим, хто це робить. Останній раз покрівлю костелу фарбували коли це ще був магазин меблів – десь в 1980 році +- один-два роки. Це робив інвалід дядько Бльох з Шевченка,151. З того часу було багато балачок про фарбування та про годинники на вежі і ось, неймовірними зусиллями ми прийшли до того, що при радянській владі робилося саме собою (тобто по команді зверху і не як подвиг, а як само собою). Боже збав, я не агітую, але , на жаль, висновки напрошуються самі собою. Як старий здолбунівчанин щасливий з того, що костел пофарбований і годинники показують час на всі чотири сторони. Як не дивися, а це обличчя Здолбунова, дуже шкода, що цього не зробили раніше.

  • О. Панасюк

    І я звернув увагу що годинник робочий

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама