Здолбунівський район здійснює закупівлі ProZorro

prozoro1005 закупівель на дотендерні суми провели минулого року рівненські чиновники на сайті «ProZorro». Купували різне — канцелярію, приладдя для шкіл і т.п. 278 закупівель вже завершилися. Планували витратити на них із місцевих бюджетів 17,6 млн. грн. Втім, завдяки тому, що на сайті міг взяти участь будь-хто, запропонувавши нижчу ціну, витратили 15 млн. грн.
Таким чином область зекономила 2,6 млн. грн. (15%), прозвітував нині директор департамент економічного розвитку та торгівлі Ігор Тимошенко.
Найбільше закупівель на «ProZorro» провели Здолбунівський, Володимирецький, Костопільський, Млинівський райони та Рівне.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети