Здолбунівський район у числі пілотних по реформі пенсійного облуговування

У Пенсійному фонді України створюється нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації.

На першому етапі у кожній області визначено два-три пілотних райони, де, зокрема, відпрацьовуватимуть технологію оцифрування пенсійних справ та запровадження єдиних стандартів обслуговування. 

За словами фахівців, система дасть змогу не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростити процедуру та час прийому людей. Схема обслуговування проводитиметься на базі «єдиного вікна». Для великих операційних залів більше 10 «вікон» планується запровадити систему електронного керування чергою, відео- та аудіофіксацію прийому громадян. Обробка заяв про призначення пенсій та розрахунок найкращого варіанту невдовзі буде здійснюватись у бек-офісі в автоматичному режимі.

Як стверджують в обласному управлінні Пенсійного фонду, нова система обслуговування громадян у вказаних районах Рівненщини має запрацювати до кінця року.

Прес-служба Рівненської ОДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети