. Здолбунівський район у числі пілотних по реформі пенсійного облуговування | Здолбунів City

Здолбунівський район у числі пілотних по реформі пенсійного облуговування

У Пенсійному фонді України створюється нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації.

На першому етапі у кожній області визначено два-три пілотних райони, де, зокрема, відпрацьовуватимуть технологію оцифрування пенсійних справ та запровадження єдиних стандартів обслуговування. 

За словами фахівців, система дасть змогу не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростити процедуру та час прийому людей. Схема обслуговування проводитиметься на базі «єдиного вікна». Для великих операційних залів більше 10 «вікон» планується запровадити систему електронного керування чергою, відео- та аудіофіксацію прийому громадян. Обробка заяв про призначення пенсій та розрахунок найкращого варіанту невдовзі буде здійснюватись у бек-офісі в автоматичному режимі.

Як стверджують в обласному управлінні Пенсійного фонду, нова система обслуговування громадян у вказаних районах Рівненщини має запрацювати до кінця року.

Прес-служба Рівненської ОДА

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Тарас

    Та хоч стару зробіть доступною для 70-літнього пенсіонера. Елементарну єдину базу даних про тих таки пенсіонерів. А то за кожним “нововведенням” і “спрощенням” вимагають ідентифікаційний, дані паспорта, ще й самого немічного пенсіонера. Аби він там попросив “милості” про рівень своєї тисячної пенсії, а головне, постояв у черзі декілька годин і отримав “прийдете в інший день.” Кому приходить в голову, що у пенсіонера змінюється код платника податків чи паспортні дані? Абсурди, в першу чергу, приберіть з елементарних речей для справжніх пенсіонерів.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама